Konzolista.cz

Destiny dostalo první raid Vault of Glass

novinkaúterý 16. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny dostalo první raid Vault of Glass
Studio Bungie před několika okamžiky oznámilo, že první raid pro akční hru Destiny je konečně online, jmenuje se Vault of Glass, přičemž obsahuje spoustu silných protivníků, bossů, ale také pěkné věci, které můžete pro svoji postavu získat. Vault of Glass můžete hrát i před dosažením levelu 26, ale vývojáři upozorňují, že nepůjde o procházku růžovou zahradou, což potvrzují i hráči, kteří raid hrají. Jedná se prý o nejtěžší level, který je zatím ve hře dostupný, a jeho dohrání vyžaduje maximální soustředění od všech šesti hráčů, pro které je určen.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
smrtijed1

Tak seru cele Destiny ted jsem to zapnul a vsechny Mark,Vanguard pointy se my vymazali nasrat cele znovu jak kokot to hrat vse.

smrtijed1

A pozor uz je tu i fanda a jeho ._.._._. banda :)

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎3

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI má naprostou pravdu. Udivuje mě že to někdo ještě hraje.

jarda85
jarda85 #PS4

tvl mi to hráli, ale nevíme jak dlouho to držet než se otevře ta brána??? jinak je to hodně mazec a bez dobré komunikace to prostě nejde. byli jsme lvl 24 - 26 a nejde to :D

edit: a hlavně tam vůbec není co tam máte dělat :D

mmmacko37

Honzyczech hras na ps4 Destiny? Hladam hracov na ten raid... tak napiste ak bude mat niekto zaujem...[s12]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍3
👎2

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI: ti co na tu konzoli mají tak to hrají.[s6]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

tak na tohle si se svym zatim 15lvl jeste pockam [s6]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Mam skoro 25lv a bez sance zatim ...Je to very hard xDD

smrtijed1

Ja to zkousel se trema z prdele na 24Lv a opravdu nee :) chce to mit hlavne dobrou partu a hlavne s kym to hrat sest hracu najit bude tezke domluvit se na kdy to trumfnout ale verim ze odmena bude sladka +ten strike na 28Lv :)

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336
👍5
👎2

Si myslis ze to nikto nehra ? Je to super hra, bavim sa pri nej ako pri ziadnej inej :-D

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎15
👍1

To ještě někdo hraje ??

Související články

Nejčtenější články