Konzolista.cz

Destiny betaverze dostupná pro všechny

novinkapátek 25. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny betaverze dostupná pro všechny
Po víkendu bude končit betaverze akční MMO hry Destiny, kterou v současnosti hrají statisíce hráčů. Studio Bungie se rozhodlo, že přes víkend dá možnost si betaverzi zahrát naprosto všem, aby byly plně otestovány servery, takže se už nyní můžete dát do stahování a následného hraní. Jediné, co budete potřebovat, je na konzolích Xbox One a Xbox 360 Zlatý účet, na konzoli PlayStation 4 pak potřebujete PlayStation Plus členství.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Není potřeba PS+. Jde mi to i bez něj..[s4]

Takže ani na konzole PS4 nemusíme nic platit (El Scorpio)

Spratekk_CZ
👍3

Vpodstatě ještě před týdnem jsem o Destiny neměl žádný info, neviděl jsem žádný video ze hry, žádný screeny nic. Po 15 minutách bety jsem věděl, že tohle chci. Po hodině a půl jsem věděl, že chci limitku. Kotel[s7]

smrtijed1

Jjj je to bomba mam objednanou limitku ted uz jen cekat.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

jj, sosáme[s14]

Tomys

Ví někdo jak to bude se sejvama po skonceni bety nekde sem cetl ze by se meli dokonce prenaset i do plne

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Ja hraju na americkem i japonskem profilu Destiny a zadne plusko nemam

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

Ja jsem na Xboxu problemy taky nemel, parkrat me to koplo z Crucible a vratilo do vyberu dynastie, ale jinak bylo vse v poradku. :)

argokib
argokib #PS space

Já sem žádný výpadky nezaznamenal...jedinej problém byl když byla 2denní odstávka,to mě mrzelo[s6]..ale jinak bete jela dobře..Tak si to o víkendu ještě užiju a budu se těšit na plnou.Destiny mě hodně mile překvapila.Výborná hra.

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

určite vyskúšam hoci na ps3 od toho veľa nečakám, na ps4 to vyzerá ako iná hra :D

Spoock
Spoock #geek
👎1

2 fxaman: vidím, že jsi měl stejné problémy, včera k večeru mě to 3x vykoplo z Explore, tak jsem to nakonec vypnul úplně. předobjednávku jsem zrušil, nevěřím, že ta hra bude při vydání stabilní, dopadne to jak s diablem 3, takže předobjednávku jsem stornoval, ... asi to koupím až tak týden, dva po vydání

2 TimeSplitter: jo, taky jsem nečekal, že to bude tak dobrá hra, dokonce mě baví Crucible.

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍2

Rozhodně doporučuji, je to pecka! Díky SpawNovi mám kód na X360 verzi a chytlo mě to víc, než jsem čekal. Hned první den jsem naexpil lvl 8 (v betě maximum), dohrál všechny příběhové mise, okusil multiplayer, coop misi a volný průzkum. Na Xbox One určitě vezmu plnou verzi, kdo ale next-gen ještě nemá a třeba ho ani neplánuje, tak X360/PS3 verze se bát nemusí, i na starých konzolích to vypadá parádně a hru si určitě taky vychutnáte. :) Tak hraní zdar u pecek jako je tahle!

EDIT: Pokud by někdo měl zájem dát coop/multiplayer v X360 verzi, tak klidně napište, víkend s touhle hrou strávím rád. :)

Kerbik
👍1

Néééé, proč musíme zrovna tento víkend jet ke tchýni ... [s8] [s15]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👎9

A na konzole PS3 nepotrebujete platit nic navyse a kludne sa hrat ako vsetci ostatni. Dakujem, ale taky "next-gen" neprosim...

426kahemi
👍4

Dobrý tah od Bungie jak přišpendlit pár tisíc lidí na celý víkend ke konzoli :)

Související články

Nejčtenější články