Destiny betaverze dostupná pro všechny

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (14)
Není potřeba PS+. Jde mi to i bez něj..[s4]
Takže ani na konzole PS4 nemusíme nic platit (El Scorpio)
Vpodstatě ještě před týdnem jsem o Destiny neměl žádný info, neviděl jsem žádný video ze hry, žádný screeny nic. Po 15 minutách bety jsem věděl, že tohle chci. Po hodině a půl jsem věděl, že chci limitku. Kotel[s7]
Jjj je to bomba mam objednanou limitku ted uz jen cekat.
jj, sosáme[s14]
Ví někdo jak to bude se sejvama po skonceni bety nekde sem cetl ze by se meli dokonce prenaset i do plne
Ja hraju na americkem i japonskem profilu Destiny a zadne plusko nemam
Ja jsem na Xboxu problemy taky nemel, parkrat me to koplo z Crucible a vratilo do vyberu dynastie, ale jinak bylo vse v poradku. :)
Já sem žádný výpadky nezaznamenal...jedinej problém byl když byla 2denní odstávka,to mě mrzelo[s6]..ale jinak bete jela dobře..Tak si to o víkendu ještě užiju a budu se těšit na plnou.Destiny mě hodně mile překvapila.Výborná hra.
určite vyskúšam hoci na ps3 od toho veľa nečakám, na ps4 to vyzerá ako iná hra :D
2 fxaman: vidím, že jsi měl stejné problémy, včera k večeru mě to 3x vykoplo z Explore, tak jsem to nakonec vypnul úplně. předobjednávku jsem zrušil, nevěřím, že ta hra bude při vydání stabilní, dopadne to jak s diablem 3, takže předobjednávku jsem stornoval, ... asi to koupím až tak týden, dva po vydání
2 TimeSplitter: jo, taky jsem nečekal, že to bude tak dobrá hra, dokonce mě baví Crucible.
Rozhodně doporučuji, je to pecka! Díky SpawNovi mám kód na X360 verzi a chytlo mě to víc, než jsem čekal. Hned první den jsem naexpil lvl 8 (v betě maximum), dohrál všechny příběhové mise, okusil multiplayer, coop misi a volný průzkum. Na Xbox One určitě vezmu plnou verzi, kdo ale next-gen ještě nemá a třeba ho ani neplánuje, tak X360/PS3 verze se bát nemusí, i na starých konzolích to vypadá parádně a hru si určitě taky vychutnáte. :) Tak hraní zdar u pecek jako je tahle!
EDIT: Pokud by někdo měl zájem dát coop/multiplayer v X360 verzi, tak klidně napište, víkend s touhle hrou strávím rád. :)
Néééé, proč musíme zrovna tento víkend jet ke tchýni ... [s8] [s15]
A na konzole PS3 nepotrebujete platit nic navyse a kludne sa hrat ako vsetci ostatni. Dakujem, ale taky "next-gen" neprosim...
Dobrý tah od Bungie jak přišpendlit pár tisíc lidí na celý víkend ke konzoli :)