Deníček vývojářů na Driveclub Bikes
novinka•středa 28. října 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
fórum
Think before you sleep
Komentáře (10)
Marcel...no právě mě to z toho pohledu nejde a to mě mrzí. Z motorky stejně jako v reálu potřebuju prostě koukat jinam a ne jedním směrem přes řídítka, to není auto. V tomhle ohledu potřebuju právě VR, kdy prostě otočím kus hlavou. Já jsem nucený to hrát s pohledu na "angličáka". auta hraju z pohledu z haupny, tam je to vše OK.
RobotCZ ja treba hraju jenom z pohledu jezdce, jinak mi to nejde. Jediny kde prepinam do 3.osoby jsou ukoly ujet neco po prednim a po zadnim ta je potreba lepe se orientovat.
Graficky nádhera to bez debat, jen ten jízdní model je moc měkej. Takovej až zbytečně moc arkádovej. Já bych přitvrdil na pilu, páč k,dybych v reálu tímhle způsobem jel, tak ležim už v druhý zatáčce.......Jako arkádový ježdění je to ale pěkná záležitost. Zkoušel jsem to hrát z pohledu z mašiny,ale je to nehratelný. Tak moc je potřeba v tomhle ohledu VR headset
Krasa velika
Naprosto povedená, dech beroucí záležitost. Pánové opět předvedli mistrovství v oboru. Kdyby se tak spojili např s pány od GT a nějak jim pomohli, to by byl nářez. Smysl pro detail netřeba dále rozebírat. Za 400kč poklad jo a DC vládne
Kompletni edice by se opravdu hodila, ta hra je po roce uplne nekde jinde nez na zacatku, ta pece vyvojaru je ted prikladna.
Nikdy jsem moc motorky nehrál a nejsem ani moc velkej fanda, ale tohle je naprosto perfektní rozšíření. Jízda na motorce je zábavná, technická, závody napínavý (v mulťáku se nemůže stát, že vás někdo natvrdo sejme), skill eventy taky baví. Spokojenost
Tak musí se nechat,že to vypadá hodně pěkně!
je to padada... klasicky arkadovy jizdni model vlastni driveclubu a pritom autenticky pocit jizdy na motorce... vzhledem k tomu ze preferuji simulace, tak bych v jizdnim modelu pritlacil smerem k realisticnosti, ale to by asi ne kazdemu vyhovovalo a ubralo by to z celkove dynamiky jizdy ktera je proste dechberouci....
Hluboce smekam pred grafiky, asi by me nenapadlo ze si budu ve hre prohlizet jak je udelana retezovka na R1 :D, v DC je to mozny, ten duraz na detail je uplne neuveritelny. Nic takove sem nevidel v zadne jine hre. No a fyzika je zabavna a pritom vychazi z realneho chovani, jen vas to netresta za tezkou ruku v zatackach. Jeste podpora VR a zavody auta vs moto a bude to naprosto dokonale.