Deníček hry Horizon Forbidden West o postavách
novinka•čtvrtek 20. ledna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (18)
Hmmm to bude zklamanych lidi
xxElitexx kdyby to nekoho nerozhodilo, tak o tom vubec nepise.
Tady mi to už z těch záběru přijde jak jednička...a ten Eren je tak extrémně nesympatická postava.
@monkey: no jéje, společně s Conflict: Vietnam, který vyšel snad ve stejný měsíc to jsou dodnes mé oblíbené hry z Vietnamu
@Beowul: ani mi nepřipomínej, hned po MediEvilu moje nejoblíbenější zapomenutá značka z éry PS1
@Kachlo: no sice značku nevlastní, ale válečnou hru z Vietnamu by udělat mohli :D pochybuju že zrovna název Shellshock by přítáhl masy :D
@xxEliteXX: no tak buď lepší než oni, ať jsou za dementy zelení a nepotápěj vlastní tým
@Beowulf: syphon ale nedělala Guerilla ne?
@xxEliteXX: chápu tvoji eufórii, ale myslím, že každým komentem někoho popichovat je úplně zbytečný a akorát to tady pak vyvolává zbytečný a bezvýznamný rozbroje :)
@monkey: Shellshock Nam'67 tuším vydával Eidos, dnes Square Enix, takže na hru a značku ani Sony nevlastní práva.
To na ty vsechny videa opravdu koukate? Ja uz nechci videt nic, tyhle PR masaze uplne nici to vlastni prvni setkani.
@monkey: a nebo jeste starsi retro SYPHON FILTER, to nekdo pamatuje? :P
Tohle bude neskutečné.Koncem ledna končí rekonstrukce a tohle bude první hra kterou v novém doupěti zapnu.Díky češtiny si to náramně užiju a prošmejdím na 100%.
A co takhle místo Killzone nebo Horizon polozapomenutý Shellshock Nam'67 také od Guerilla games.Vzpomínáte někdo ?
Třeba někdy zahraju, radši bych pořádný nadupaný tunel Killzone. Z těch OW už mi jebe.
Už za necelý měsíc se nám to bude točit v mechanice.
@Smeta: taky se těším, favoritů mám letos víc ale tohle bude prostě PlayStation pecka s maximálním hodnocením a krásným audiovizuálem
@xxEliteXX: "Sony vypouští draka z klece a spálí zelené gobliny " :-D :-D
To je ještě větší blbec, než jsme doufali :-D
Hra každopádně vypadá dobře, snad se povede :-)
nekoukam.
@Tom K: na tohle se fakt hodne tesim :) asi moje nejocekavanejsi hra tenhle rok.A pak Shadows Warrior 3 :)
Ještě 29 dní