Konzolista.cz

DayZ vyjde na PlayStation 4

novinkaúterý 12. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DayZ vyjde na PlayStation 4
DayZ začalo svůj život jako modifikace pro hru Arma se zombiemi, ale následně i za pomoci Bohemia Interactive se z něj vyklubal plnohodnotný titul, který nedávno slavil obrovský úspěch mezi PC hráči. Dlouho se spekulovalo, jestli se DayZ objeví na nějaké té konzoli. Objeví. Během tiskové konference Sony oznámil tvůrce DayZ, Dean Hall, verzi pro konzoli PlayStation 4. Kdy DayZ pro konzolové hráče vyjde, jsme se bohužel nedozvěděli, v brzké době to ale nebude podle všeho, proto jsme se nedočkali ani žádných gameplay záběrů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jaribori
jaribori #jaribori

Tak, ze to vyšlo

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

MARTASLJ..

Však se na budoucí PLAYSTATION 4 verzi nekoukej, nikdo Te nenutí [s14]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak na tuhle hru jsem zvědavý[s16]

MARTASLJ
👎1

Fu to ani nechcem vedieť ako to bude na PS 4 oproti PC verzii orezané.

Krox
Krox #noping out
👍1
👎1

tenhle buglej shit si strcte do prdele asi jedina hra kterou sem na steamu zadal o refund, takova chujovina to je ...

Starky
Starky #NaughtyGod

Ja se priznam bez muceni, ze bych radeji H1Z1, ale ten je asi taky daleko.

DayZ jsem hral a vubec me to nebavilo.

Mimochodem, nevi nekdo neco o Planetsite 2 na PS4?

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2

Luxus konečně něco ještě Space Eengineers a Minecraft :) tyhle hry kde si člověk děla vlastní příběh/hru míluju ještě když to sází na coop

GaMbLeRcz

přesně.to by bylo logo ps4 na konci videa takže zatím f..k o.f.ale zombii her není nikdy dost takže paráda

JozkoSVK
JozkoSVK #JozkoSVK

pockate si dobrych 5 rokov popripade vam daju skor , ale alpha verziu a mozete testovat ako PC hraci..

PC verzia je hotova tak na 30%

VYVOJ MESKA PODLA ROADMAPY--- polka veci co mala byt hotova do Q2 ( do juna ) este nie je ani na experimentalnom servery...

vyvoj ide pomaly

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎1

Dyť to tam ten mamlas s přízvukem blba říkal... do tří let... čili na tom ještě ani nezačli dělat :-)

Rasku, dobře ty. Přečetl sis to ode mě a pak jsi editoval svůj post výše :-)

M-HoriS
M-HoriS #H-o-r-i-S
👍4

Taky dekuju a ještě ARMA 3 na PS4 Prosim [s16]

Rask
Rask #PS4
👍1

Ale říkali to - prý do 3 let...

nMarioCZ
nMarioCZ #NSW+XSX=❤️
👍8

Bohemko, díky moc [s7]

Související články

Nejčtenější články