DayZ vyjde na PlayStation 4













novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (13)
Tak, ze to vyšlo
MARTASLJ..
Však se na budoucí PLAYSTATION 4 verzi nekoukej, nikdo Te nenutí [s14]
Tak na tuhle hru jsem zvědavý[s16]
Fu to ani nechcem vedieť ako to bude na PS 4 oproti PC verzii orezané.
tenhle buglej shit si strcte do prdele asi jedina hra kterou sem na steamu zadal o refund, takova chujovina to je ...
Ja se priznam bez muceni, ze bych radeji H1Z1, ale ten je asi taky daleko.
DayZ jsem hral a vubec me to nebavilo.
Mimochodem, nevi nekdo neco o Planetsite 2 na PS4?
Luxus konečně něco ještě Space Eengineers a Minecraft :) tyhle hry kde si člověk děla vlastní příběh/hru míluju ještě když to sází na coop
přesně.to by bylo logo ps4 na konci videa takže zatím f..k o.f.ale zombii her není nikdy dost takže paráda
pockate si dobrych 5 rokov popripade vam daju skor , ale alpha verziu a mozete testovat ako PC hraci..
PC verzia je hotova tak na 30%
VYVOJ MESKA PODLA ROADMAPY--- polka veci co mala byt hotova do Q2 ( do juna ) este nie je ani na experimentalnom servery...
vyvoj ide pomaly
Dyť to tam ten mamlas s přízvukem blba říkal... do tří let... čili na tom ještě ani nezačli dělat :-)
Rasku, dobře ty. Přečetl sis to ode mě a pak jsi editoval svůj post výše :-)
Taky dekuju a ještě ARMA 3 na PS4 Prosim [s16]
Ale říkali to - prý do 3 let...
Bohemko, díky moc [s7]