DayZ vyjde i na Xbox One, na PS4 možná s Early Access verzí
novinka•středa 1. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bohemia Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama












novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
Nejlepší zpráva! Pro mě to byla jedna z mála her, co jsem záviděl "písíčkářům":)
s touhle hrou ještě dlouho nepočítám pro konzoli, BI dost natahují, takže nejdřív tak v roce 2016
Sotva zvládají pc verzi a chtějí rovnou i konzolový. A to ještě mají tu hru předělat do novýho enginu. Ne, žádnej Early Access nechci. Rád si počkam až hra bude dodělaná..pak at' ji vydají i na ps4
... napsal:zavorka - sony nema potrebu ani ako to je v pripade Bloodborne... Pořád jsi to nepochopil ani po pár měsících? Sony nemá potřebu kupovat hry. Pořád nic nedochází? Je mi tě tak trochu líto.
CRU5T : Tak tak [s6]
drogbazzz: někomu stačí ke štěstí kvantita... Někdo preferuje kvalitu... myslím, že jsme si každy vybrali svoji platformu správně ;)
No snad ta hra bude konečně fungovat jednoduše.
trapne early acces?vis vubec co to znamena?tohle neni soutez kdo ma co driv.predbezny pristup je pro hrace kteri chteji aktivne pomoc s vyvojem hry protoze ve fazi alpha je to plny bugu a moc to nefunguje,updaty vychazeji kazdy mesic a hrac to musi reportovat vyvojarum aby se to opravilo ci zmenilo,samo se nic neudela.kazdy kupujici je varovan velkym pismem aby si hru nekupoval pokud nechce pomoc s vyvojem.nikdo nemuze rict pul slova.konzolova verze ma vyjit az bude hotova na pc takze s early acces na konzole bych tipoval ze pujde o betu kdyz uz bude vse skoro hotovy a bude se muset testovat i konzolova verze
jinak kdo to aktivne hraje tak vidi ty zmeny a ze jich je od vydani,nadruhou stranu radsi bych prisel k hotovy veci ale kdo to ma vydrzet :-).tohle je jedinna hra kterou hraju nekolik let kdyz pocitam i mod kterym to zaclo
Drotár: Bloodborne už jsi někdy hrál na xboxu?
Je vidět, že už po mnoha mailech dorazili i zástupci microsoftu s tučným šekem a žadonili o vydání na xbone i za cenu nižšího rozlišení. I když chtěli původně koupit celé studio, nakonec musí stačit jen hra.. :(
tieto early acess a iné časové exkluzivity sú už trápne...čakal som niečo iné od nextgenu ako takéto naťahovanie sa o hráča
No tak hra by to nemusela být vůbec špatná ale to jak ji na PC stále překopávají ji jen ubližuje...
Her ze ZOMBIE není nikdy dost[s16]
uz se konecne pracuje na V3S (prvni vozidlo)
reporty
link
♪ Play DayZ! (Daft Punk Parody)
link
PS:screeny kde je zachyceno skoro vsechno od zacatku vydani,kdo nezna dayz
link