Konzolista.cz

DayZ vyjde i na Xbox One, na PS4 možná s Early Access verzí

novinkastředa 1. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DayZ vyjde i na Xbox One, na PS4 možná s Early Access verzí
Letos během GamesComu vystoupil na tiskové konferenci Sony Dean Hall ze studia Bohemia Interactive a oznámil hru DayZ pro konzoli PlayStation 4. Protože nepadlo slovo o konzolové exkluzivitě, hned jsme věděli, že se dostane i na další platformy, tedy konzoli Xbox One. Dnes vše potvrdil přímo Dean Hall, který řekl, že DayZ je určitě multiplatformový titul, ostatně Bohemia Interactive chce vydávat hry na všechny možné platformy. Dodal také, že na konzoli PlayStation 4 by se mohla objevit Early Access verze, ale to samozřejmě záleží hodně i na Sony, jak se k podobným programům bude stavět. Každopádně DayZ v brzké době na konzole zřejmě nevyjde, snad v příštím roce bychom se mohli dozvědět více informací.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tomasas
Tomasas #∞

Nejlepší zpráva! Pro mě to byla jedna z mála her, co jsem záviděl "písíčkářům":)

Spoock
Spoock #geek

s touhle hrou ještě dlouho nepočítám pro konzoli, BI dost natahují, takže nejdřív tak v roce 2016

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Sotva zvládají pc verzi a chtějí rovnou i konzolový. A to ještě mají tu hru předělat do novýho enginu. Ne, žádnej Early Access nechci. Rád si počkam až hra bude dodělaná..pak at' ji vydají i na ps4

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

... napsal:zavorka - sony nema potrebu ani ako to je v pripade Bloodborne... Pořád jsi to nepochopil ani po pár měsících? Sony nemá potřebu kupovat hry. Pořád nic nedochází? Je mi tě tak trochu líto.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍3

CRU5T : Tak tak [s6]

CRU5T
👍7

drogbazzz: někomu stačí ke štěstí kvantita... Někdo preferuje kvalitu... myslím, že jsme si každy vybrali svoji platformu správně ;)

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

No snad ta hra bude konečně fungovat jednoduše.

JEDImfp
👍1

trapne early acces?vis vubec co to znamena?tohle neni soutez kdo ma co driv.predbezny pristup je pro hrace kteri chteji aktivne pomoc s vyvojem hry protoze ve fazi alpha je to plny bugu a moc to nefunguje,updaty vychazeji kazdy mesic a hrac to musi reportovat vyvojarum aby se to opravilo ci zmenilo,samo se nic neudela.kazdy kupujici je varovan velkym pismem aby si hru nekupoval pokud nechce pomoc s vyvojem.nikdo nemuze rict pul slova.konzolova verze ma vyjit az bude hotova na pc takze s early acces na konzole bych tipoval ze pujde o betu kdyz uz bude vse skoro hotovy a bude se muset testovat i konzolova verze

jinak kdo to aktivne hraje tak vidi ty zmeny a ze jich je od vydani,nadruhou stranu radsi bych prisel k hotovy veci ale kdo to ma vydrzet :-).tohle je jedinna hra kterou hraju nekolik let kdyz pocitam i mod kterym to zaclo

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Drotár: Bloodborne už jsi někdy hrál na xboxu?

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Je vidět, že už po mnoha mailech dorazili i zástupci microsoftu s tučným šekem a žadonili o vydání na xbone i za cenu nižšího rozlišení. I když chtěli původně koupit celé studio, nakonec musí stačit jen hra.. :(

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👎2
👍1

tieto early acess a iné časové exkluzivity sú už trápne...čakal som niečo iné od nextgenu ako takéto naťahovanie sa o hráča

Spilif
👍1

No tak hra by to nemusela být vůbec špatná ale to jak ji na PC stále překopávají ji jen ubližuje...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1
👎1

Her ze ZOMBIE není nikdy dost[s16]

JEDImfp
👍1

uz se konecne pracuje na V3S (prvni vozidlo)

reporty

link

♪ Play DayZ! (Daft Punk Parody)

link

PS:screeny kde je zachyceno skoro vsechno od zacatku vydani,kdo nezna dayz

link

Související články

Nejčtenější články