Konzolista.cz

Dárek od Bungie do Destiny je náhodná legendární zbraň - UPDATE

novinkastředa 7. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Dárek od Bungie do Destiny je náhodná legendární zbraň - UPDATE
Včera vývojáři ze studia Bungie oznámili, že tento týden dostanou všichni hráči povedené akční hry Destiny speciální, trochu opožděný vánoční dárek. Spekulovalo se, o co se bude jednat, nyní už ale pošťák se speciální obálkou dorazil, přičemž se z ní vyklubala náhodně generovaná legendární zbraň. Často padá primární samopal Up For Anything, ale také fusion rifle Plug One.1 nebo těžký kulomet. Jaký dárek jste dostali vy?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

...rozebráno[s6]

JEDImfp

chtelo by to pridat obchodovani mezi hraci,to by byla teprve pecka

Ceph Thunder
Ceph Thunder #PS4 Gamer

uprděná brokovnice, se kterejma vůbec nehraju. Co bych dal za tu auto flintu, která přišla Kachlovi :(

JEDImfp

kulomet void,celkem dobry

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Dostal jsem brokovnici slusna tu jeste nemam....

Spratekk_CZ

Já dneska haluz na weekly nightfall striku což je ten nejotravější na Marsu tento týden jsem měl 8 strange coinů... Což bylo docela frustrující, protože jsme to nemohli udělat než jsme přišli na ideální místo. Když dorazí Xur tak snad bude něco mít hekzýho

Marllone
Marllone #Madao

Dostal jsem kulomet Mg něco něco. Potřetí. Bylo mi jasné, že dostaneme materiály :) Ale pro víkendové hráče asi pecka.

Grass23

Já dostal arc plug one. Zklamání ale dalo se to čekat... Stejně destiny best!!!

Fenix

Mne to pro jistotu nelze ani vyzvednout. Píše mi the isent Space. Neví někdo kde je chyba

peter SK

To sa dalo cakat ked je to zadarmo [s14] Scout Rifle onicom

Till
Till #Ponies

k zbrani by to chtělo elementární damage...co se týče novinek, to už dochází, že se dělá článek kvůli jedný zbrani ? :D

Alias
👍1

Me padla shit pulska, jak typicky :D

Offon
Offon #Close it.
👍1

Kachlo máš tu novinku špatně, zbraně jsou náhodně generovaný.

IzzyImmortal
👎1

Tak mě se hodí. Mít rozehrané tři postavy spapá spoustu zbraní a to přehazování přes truhlu je strašná otrava. Takže za mě spokojenost. A kdyby někdo nevěděl, jak se hraje PvP, taky se můžete podívat na moje video. [s1]

link

Související články

Nejčtenější články