Dárek od Bungie do Destiny je náhodná legendární zbraň - UPDATE
novinka•středa 7. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
...rozebráno[s6]
chtelo by to pridat obchodovani mezi hraci,to by byla teprve pecka
uprděná brokovnice, se kterejma vůbec nehraju. Co bych dal za tu auto flintu, která přišla Kachlovi :(
kulomet void,celkem dobry
Dostal jsem brokovnici slusna tu jeste nemam....
Já dneska haluz na weekly nightfall striku což je ten nejotravější na Marsu tento týden jsem měl 8 strange coinů... Což bylo docela frustrující, protože jsme to nemohli udělat než jsme přišli na ideální místo. Když dorazí Xur tak snad bude něco mít hekzýho
Dostal jsem kulomet Mg něco něco. Potřetí. Bylo mi jasné, že dostaneme materiály :) Ale pro víkendové hráče asi pecka.
Já dostal arc plug one. Zklamání ale dalo se to čekat... Stejně destiny best!!!
Mne to pro jistotu nelze ani vyzvednout. Píše mi the isent Space. Neví někdo kde je chyba
To sa dalo cakat ked je to zadarmo [s14] Scout Rifle onicom
k zbrani by to chtělo elementární damage...co se týče novinek, to už dochází, že se dělá článek kvůli jedný zbrani ? :D
Me padla shit pulska, jak typicky :D
Kachlo máš tu novinku špatně, zbraně jsou náhodně generovaný.
Tak mě se hodí. Mít rozehrané tři postavy spapá spoustu zbraní a to přehazování přes truhlu je strašná otrava. Takže za mě spokojenost. A kdyby někdo nevěděl, jak se hraje PvP, taky se můžete podívat na moje video. [s1]
link