Citizens of Earth vyjde v lednu

Tvoje reakce na článek
Galerie

















novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (3)
Jojo, není nad typickýho bílýho prezidenta z řad republikánů, se širokým, zářivým, "americkým" úsměvem, který svojí vrozenou hloupost, agresi a pomstychtivost skrývá za velký vlastenecký prohlášení (nebo za boha), který jde přes mrtvoly a nemá nejmenší problém zahnat svět kolem i do naprostý záhuby...
A to jenom proto, aby ukojil svojí touhu po moci, po krvi i po ovládání davu a zahojil si případný šrámy z dětství, který mu způsobily mnohem inteligentnější i šikovnější děti, především ty "barevný", který tak nenávidí. Veřejně to ventilovat nemůže, ohrozil by tím sebe i svoje (ne)poctivě získaný koryto, ale "naštestí" má takový bílý republikánský pablb v rukávu možnost válečných tažení "za svobodu a demokracii" a stádo podobně vymaštených magorů kolem sebe, kteří ty barevně odlišný můžou (samozřejmě ve jménu boha, jak taky jinak) beztrestně "odstrañovat" [s14]
A K TÉMATU..
Těžko říct co od videohry CITIZENS OF EARTH čekat, ale odsoudit jí bez řádnýho vyzkoušení asi není ten správný přístup. Ovšem jedno je jistý už nyní, videohra asi nebude určená pro masy hráčů, ale nezaujatým jednotlivcům bez předsudků by mohla poskytnou zajímavou oddychovou zábavu, okořeněnou možná i dávkou protipolitickýho humoru. Snad má ta videohra nejen originální námět, ale taky originální vizuál, který zaujme. Umět slušně anglicky, tak bych sám tuhle herní "podivnost" (i když o ní nevím skoro nic) klidně zkusil, ale s mojí englinou mám holt smolíka [s14]
Jsem rád, že je ten prezident bílý.
Zni to dostatecne silene na to, aby to mohlo byt zajimave.