Konzolista.cz

Citizens of Earth vyjde v lednu

novinkapátek 7. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Citizens of Earth vyjde v lednu
Herní vydavatel Atlus už nějakou dobu připravuje akční RPG hru Citizens of Earth, v níž se zhostíme role viceprezidenta. Jeho město zasáhne panika a chaos, nikdo pochopitelně neví, co se přesně děje, ale to už je na hlavním hrdinovi, aby zjistil, co se stalo, a dal věci do pořádku. Na vše nebude sám, protože si bude moci naverbovat hned 40 různých druhů voličů, každého s vlastními schopnostmi – policista, hasič, hubič hmyzu nebo gambler. Dnes vývojáři oznámili, že hra je ve finálním stádiu vývoje, přičemž skrze digitální distribuci bude moci vyjít pro konzole PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo Wii U a Nintendo 3DS/2DS už 20. ledna příštího roku skrze digitální distribuci za cenu 11.99 euro.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu
Citizens of Earth vyjde v lednu

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Jojo, není nad typickýho bílýho prezidenta z řad republikánů, se širokým, zářivým, "americkým" úsměvem, který svojí vrozenou hloupost, agresi a pomstychtivost skrývá za velký vlastenecký prohlášení (nebo za boha), který jde přes mrtvoly a nemá nejmenší problém zahnat svět kolem i do naprostý záhuby...

A to jenom proto, aby ukojil svojí touhu po moci, po krvi i po ovládání davu a zahojil si případný šrámy z dětství, který mu způsobily mnohem inteligentnější i šikovnější děti, především ty "barevný", který tak nenávidí. Veřejně to ventilovat nemůže, ohrozil by tím sebe i svoje (ne)poctivě získaný koryto, ale "naštestí" má takový bílý republikánský pablb v rukávu možnost válečných tažení "za svobodu a demokracii" a stádo podobně vymaštených magorů kolem sebe, kteří ty barevně odlišný můžou (samozřejmě ve jménu boha, jak taky jinak) beztrestně "odstrañovat" [s14]

A K TÉMATU..

Těžko říct co od videohry CITIZENS OF EARTH čekat, ale odsoudit jí bez řádnýho vyzkoušení asi není ten správný přístup. Ovšem jedno je jistý už nyní, videohra asi nebude určená pro masy hráčů, ale nezaujatým jednotlivcům bez předsudků by mohla poskytnou zajímavou oddychovou zábavu, okořeněnou možná i dávkou protipolitickýho humoru. Snad má ta videohra nejen originální námět, ale taky originální vizuál, který zaujme. Umět slušně anglicky, tak bych sám tuhle herní "podivnost" (i když o ní nevím skoro nic) klidně zkusil, ale s mojí englinou mám holt smolíka [s14]

One
One #☯☯☯

Jsem rád, že je ten prezident bílý.

eeeee
eeeee #můj názor

Zni to dostatecne silene na to, aby to mohlo byt zajimave.