Konzolista.cz

Atlus vydá na konzole Citizens of Earth

novinkačtvrtek 10. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Herní vydavatel Atlus dnes oznámil svoji novou akční RPG hru Citizens of Earth, v níž se zhostíme role viceprezidenta. Jeho město zasáhne panika a chaos, nikdo pochopitelně neví, co se přesně děje, ale to už je na hlavním hrdinovi, aby zjistil, co se stalo, a dal věci do pořádku. Na vše nebude sám, protože si bude moci naverbovat hned 40 různých druhů voličů, každého s vlastními schopnostmi – policista, hasič, hubič hmyzu nebo gambler. Více vám hru přiblíží první trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Citizens of Earth vyjde letos v září pro konzole PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo Wii U a Nintendo 3DS/2DS.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth
Atlus vydá na konzole Citizens of Earth

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
SmartLion
👍1
👎1

Vypadá to výborně, zábavně. Na Vitu paráda. Těším se. Na PS4 zbytečné.

senator
👍1

Heymi9615: aha, dík za vysvětlení, ale to pořád nemění nic na faktu, že ta hra co vypadá jak indie ale našla si vydavatele, se hodí akorád tak na mobily, ne na next gen. Prostě těchto typů her je na PS4 už trochu moc, to je celý.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Hra,která si našla vydavatele...

link

senator

Heymi9615: a co to teda je?

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Tohle rozhodně není Indie....[s6]

Silb
Silb #[+..••]
👍1

senator, na IndieStationu 4 je indii dost, ale tahle hra neni jednou z nich [s1]

senator
👍2
👎1

Opravdu to teď nemyslím ve zlém, ale není už těch indie her na PS4 trochu moc? Tohle je dobrý hrát tak na mobilech, ale na next gen? Podivné, opravdu podivné.

GeorgeCZ
GeorgeCZ #-=PS4=-
👍1

Apríl už byl ne?! [s15]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍2

Takže stejně jak v realu.[s6]Díky nemám zájem,je mi z nich na blití.[s15]