Konzolista.cz

Capcom oznámil Street Fighter V s plnou konzolovou exkluzivitou pro PlayStation 4

novinkasobota 6. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Capcom oznámil Street Fighter V s plnou konzolovou exkluzivitou pro PlayStation 4
Teaser na Street Fighter V unikl trochu předčasně a Sony toho trochu využila, když nechala fanoušky napnuté, zvláště po oznámení čtvrtého dílu pro PlayStation 4. Nakonec ale Capcom oznámil, že Street Fighter V je skutečně ve vývoji, a to s plnou konzolovou exkluzivitou pro PlayStation 4. Na jiné konzoli tedy nikdy nevyjde, což je jistě hodně překvapivé zjištění. Moc informací jsme se jinak nedočkali, kromě tedy toho, že mezi PlayStation 4 a PC verzí bude podpora pro cross-play. Níže v novince se můžete podívat na teaser a první gameplay trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
solid__snake
solid__snake #HIDEOut

Doufal jsem ve větší změnu.[s8]

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

A jo, docela se mi to i líbí. Vypadá to více plynuleji a rozanimovaněji. Škoda jen, že vývojáři neubrali na těch extrémních proporcích. Chápu tu stylizaci, ale mohli jí zachovat spíše jen decentní. Nicméně prokopávání do jiné místnosti není příliš na chlubení a spíše lze říci "to vám to ale trvalo". Ohledně exkluzivity. Tak Microsoft to začal ve velkém s Rise of the Tomb Raider, a Sony si z toho vzala příklad, taže nejvice rozšířená bojovka, se "stoletou" tradicí teď pofrčí jen na konzoli PS4. Sony si tento krok myslím může dovolit, protože PS4 vlastní drtivá většina, a prostě ten kdo ho nemá, si ho dodatečně pořídí a určitě po opadnutí zaujatosti bude nesmírně spokojen :-)

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Kroxi: Už delší dobu čtu tvoje komentáře a já nevím, ale přijdeš mi jako strašnej jouda :D

Krox
Krox #noping out
👍1

kazisvet: jakožto majitel Xbonu si ji zahrat mužeš, ale na PSku :)

the_edge
the_edge #dave3345

nechapu tenhle pojem konzolova exkluzivita je to na vic zarizeni tak to proste exkluzivita neni.pripada me ze tohle vymyslel microsoft aby mohl rict ze ma hry aspon s nejakou exkluzivitou.

RadarKKK

den 1 bude doma

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Ta hra proda hodne Ps4 jak v Japonsku tak i v Americe :) Zakladna fanousku je dost velka

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍7

To je pořádný šok, plná exkluzivita? Wow. Nejlepší bojovka je SF4 a tohle vypadá ještě lépe.

Krox
Krox #noping out
👎6
👍1

trailer je to krasnej, škoda že se jedna o tahle shit hru ...

Související články

Nejčtenější články