Capcom oznámil Street Fighter V s plnou konzolovou exkluzivitou pro PlayStation 4
novinka•sobota 6. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (9)
Doufal jsem ve větší změnu.[s8]
A jo, docela se mi to i líbí. Vypadá to více plynuleji a rozanimovaněji. Škoda jen, že vývojáři neubrali na těch extrémních proporcích. Chápu tu stylizaci, ale mohli jí zachovat spíše jen decentní. Nicméně prokopávání do jiné místnosti není příliš na chlubení a spíše lze říci "to vám to ale trvalo". Ohledně exkluzivity. Tak Microsoft to začal ve velkém s Rise of the Tomb Raider, a Sony si z toho vzala příklad, taže nejvice rozšířená bojovka, se "stoletou" tradicí teď pofrčí jen na konzoli PS4. Sony si tento krok myslím může dovolit, protože PS4 vlastní drtivá většina, a prostě ten kdo ho nemá, si ho dodatečně pořídí a určitě po opadnutí zaujatosti bude nesmírně spokojen :-)
Kroxi: Už delší dobu čtu tvoje komentáře a já nevím, ale přijdeš mi jako strašnej jouda :D
kazisvet: jakožto majitel Xbonu si ji zahrat mužeš, ale na PSku :)
nechapu tenhle pojem konzolova exkluzivita je to na vic zarizeni tak to proste exkluzivita neni.pripada me ze tohle vymyslel microsoft aby mohl rict ze ma hry aspon s nejakou exkluzivitou.
den 1 bude doma
Ta hra proda hodne Ps4 jak v Japonsku tak i v Americe :) Zakladna fanousku je dost velka
To je pořádný šok, plná exkluzivita? Wow. Nejlepší bojovka je SF4 a tohle vypadá ještě lépe.
trailer je to krasnej, škoda že se jedna o tahle shit hru ...