Konzolista.cz

Capcom má připravovat pro remake Resident Evil 4 velké rozšíření s Adou Wong

novinkačtvrtek 16. března 2023Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Capcom má připravovat pro remake Resident Evil 4 velké rozšíření s Adou Wong
Už jen několik dní zbývají do vydání remaku hry Resident Evil 4. Nyní přišel spolehlivý insider Dusk Golem s informací, že kampaň Separate Ways není součástí Remaku, ale není všem dnům konec, protože tato část se má do hry dostat později formou velkého rozšíření. Navíc má být daleko propracovanější a delší než originální verze Separate Ways. Jen připomeneme, že Separate Ways byla kampaň s Adu Wong, která vyšla v roce 2005 společně s PlayStation 2 verzí hry Resident Evil 4 a nabídla na události zcela nový pohled. Mezi fanoušky je hodně ceněna, a proto může být menším zklamáním, že není přítomna v remaku od prvního dne.

Jen dodáme, že součástí remaku Resident Evil 4 není ani populární režim The Mercenaries, ale Capcom nedávno potvrdil, že se do něj dostane později formou bezplatného rozšíření. Stejně jako VR režim pro PlayStation VR2. Na potvrzení Separate Ways ještě musíme počkat. 

Zdroj: PSU
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Frenky7
Frenky7 #Kafe

@Uchiha Naoto: Originál kampaň tam bude podle všeho celá a ta je na dnešní poměry neobvyklého rozsahu. Kampaň za Ádu a Mercenaries beru prostě jako něco navíc a za to rád zaplatím.

czDante92
czDante92 #PSMR
👍3

@Uchiha Naoto: tak čistě technicky ani v originálu Separate Ways nebylo :) to přidali až do PS2 portu

Uchiha Naoto
Uchiha Naoto #Steelbook.
👍1

@Marty: Ale prosím tě. Já nehodnotim hru jako takovou. O odpadu hovořím z hlediska vytrhnutí kontentu originálu což je absolutně zřetelné z mého předchozího příspěvku. Já hru včera zaplatil v deluxe edici takže asi tolik k tomu. Nicméně super, že něco přidají to i očekávám, ale pokud budou obsah z originálu odebírat tak je to pro mě odpad a za tím si stojím.

czDante92
czDante92 #PSMR
👍2

To je dobře, Separate Ways je potřeba komplet překopat, původní mě vůbec nebavil, na rozdíl od hlavní kampaně, kterou můžu hrát pořád do kola. 90% lokací bylo stejných jako s Leonem, zbraně nešly upgradovat a celkově bylo znát že to dělali jakože navíc. Takže pokud z toho udělají plnohodnotné rozšírení, rád za to zaplatím, zvlášť když z leaků vím že Ada je ještě větší kundice než ve dvojce, takže si jí z chutí prohlídnu ze všech uhlů a vylezu na každý žebřík 😁

JInak U3 opravdu vypadá že je snad jediná věc co v Remaku vyškrtli, ale kapřík je ve hře a dokonce i opět reaguje na střelbu z mola 🙂 Jinak už jsem něco z uniklých kopií viděl, takže kdyby někoho něco zajímalo, tak rád odpovím, bez spoilerů samozřejmě 😁

A Kachlo, kdy bude recenze? :) ne že bychom jí potřebovali, ale spíš jen tak aby bylo co číst do vydání :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
❤️2

@mnaca: Já myslím, že v remaku to bude iné kafé. 😅

Boss je to ikonický, bohužel to míření a i ovládání v originále je dávno za zenitem. Šlo chodit a mířit ještě na šipkách a tomu je přizpůsobeno i analogové ovládání.

Jinak stříhám metr, bude to velká paráda!

Rocky-36cz
👍1

Těším se moc !!!A už příští týden je to tady 🙂A za tyto přídavky moje peníze dám rád 🙂

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB

U3 tam údajně není. Není v seznamu trofejí. Nebo jestli ho Capcom bere jako random bosse? Kdo ví. Za sebe ale mohu říci, že mi to zase tak moc nevadí, byl to blbý boss a nikdy jsem si souboj s ním neužil.

Chaser91
Chaser91 ##SonyBravia8II

Vyskrkli toho trola?

Uchiha Naoto
Uchiha Naoto #Steelbook.
🤦4
👎1

@MarcusChef: Tak to je dno. Jestli je to real tak vážně odpad. Prostě Capcom 🥺. A to tu byl ještě nedávno článek kde nějaký borec na tom remaku ani nechtěl dělat, že pokud něco odeberou z originálu tak tím akorát naserou hráče a ejhle.🤦

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍12
😁1

Za takové věci, jako dobré příběhové rozšíření klidně prachy dám. Ale za hard obtížnost a animace smrtí, oblečky nebo tanečky určitě ne.

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB

Na rerseteře se řeší, že vyškrtli i jednoho bosse. Kdy budou recenze? Snad před vydáním.

Uchiha Naoto
Uchiha Naoto #Steelbook.

No jo a jsme u toho. Pokud dodají i to dlc free neřeknu půl slova.

Mike Left
Mike Left #Nihil est verum
👍5

Pokud základní hra bude větší než originál, tak nevidím důvod proč by se na ně měl člověk kvůli tomuhle zlobit 🙂

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články