Call of Duty: Advanced Warfare na PS4 v 1080p a 60fps + první obrázky
novinka•čtvrtek 30. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (20)
Revolučná grafika [s6]
Ja som zvedavý ako zoptymalizujú assasin...ak to daju na obe konzoly v rovnakom rozlisení tak potom je ubisoft uplatatkarska firma...alebo su skurveny naconalisti a drzia si po..banu ameriku..xboxik treba vytiahnut s biedy na ukor klamstiev...ved 40 % narast vykonu ps 4,sa musi odzrkadlit bud v ostrejsich texturach,lepsom nasvieteni a lepsim frameratom...ak nie tak potom ubi je mrkvacska firma a nech si vysere aj oko :)
btw asi to prubnu,CoD-ko uz jsem delsi dobu nedrtil.a tohle vypada celkem zabavne...videl jsem jen par videi,a libilo se mi ta volnost pohybu.trochu mi to pripomelo crysis,nvm proc o_O
LOL tohle si nekoupim,nezahraju a ani mne to nezajima...ale hromadu hoven na to nhazet muzu^^jen tak pro jistotu -typicky konzolista.cz (neberte to vazne vy co jste normalni)
cca 80% komentářů bod každou novinkou COD je daleko větší sra*ka, než ten nejhorší díl v sérii COD. Není potom divu, že takový "hráči" nadávají na něco, co je na tom s inteligencí daleko lépe, než oni sami. Není novinkou, blbeček a normální se nepohodnou :)
Nečekaně[s14]
soky: Tady máš frame-rate link
Spíš mne zajímají, jak budou vypadat oldgen verze. [s6]
Tak obrázky nevím, ale co jsem viděl gameplay videa, tak to vypadalo nádherně [s10]
Po tom co jsem viděl videa multiplayeru,totalne jsem ztratil zájem a přitom Ghost se mi libil.
Náhodou to vypadá super [s6][s6]
To me nerikejte, ze tohle neda Xone na 1080p.
Ten engine je skutecne trochu retro a az tak neschopna ta MS konzole byt prece nemuze.
A next gen engine bude jako DLC nebo jak mam tuhle krasu chápat?
Nadstroj nezlyhal.. :D
..škoda že zrovna u takové sra*ky... :D
One ty jsi úplně mimo chlapečku.Běž si hrát ten svůj zadřený KZ.Njn klasika zase banda kňouralů.No nic raději si jdu zahrát než číst tyto sračky rádoby odborníků.
jeste aby takovy shit co se grafiky tyče neběžel na FHD a 60 FPS ... myslim si, že kdyby vyvojaři dostali o tyden více tak by zvladli 4k ...
KZ s horší grafikou.
Exkluzivní smlouva, takže dělali co mohli a stejně.....:).
Pro zvídavé, xbox one verze poběží v 900p ale snímkování nevím.. link
To potěší ty co to chtějí