Bungie vydalo statistiky z Destiny betaverze + informace o raidech

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (25)
Zdravím,
Omlouvám se a vím, že to sem asi nepatří. Koukal jsem na pár videí, a hra se mi zamlouvá a přemýšlím o předobjednávce. Ale jednu informaci jsem nikde nenašel. Bude nutné mít zaplacený ps + účet?
Díky moc za odpovědˇ
Destiny si ziskala moje srdce predojbednavka Specialnej edicie to isty a ak tak hladam potom partakov na Raidy ak by mal potom niekto zaujem.
Beta byla super a kralovsky jsem se bavil, jen doufam, ze v plne hre budou pribehove mise rozmanitejsi, jinak by se to mohlo za chvili okoukat a zbyl by jen mp a nejaky ten coop.
Honzo - pekne napsany .... Destiny by nakoplo jeste vice - kdyby tam dali klanove turnaje - Nejlip to bylo udelane v MGO - o vikendu v sobotu v 18:00 byl prvni turnaj a druhy v 21:00 a nedele to same ....zbytek tydne - pondeli streda patek byly survival - v podstate to same jak turnaj , ale bez vitezu a cen za 1 tri mista . Vse v menu hry melo statistyky o kazdem klanu ci hraci ... Doufam ze se v Destiny obevi mod na klanove boje ... Klan je fajn a presne jak pises najde si v nem spolecnou zabavu kazdy , ale bojovat s dalsimy klany a chtit proslavit klan to uz je jina liga .... Tak jako tak nas ceka paradni zabava - ja uz se nemuzu dockat ....[s16][s7] Edit: Diky trojbotko za minus ty to mas v te palici hodne na pi.. :) :)
Hele jak se dostanu vubec do klanu to nekde musim prihlasit
protoze jeste jsem nebyl vklanu
HonZyczech kdybis mi pomohl dik a tesim se
Cau HonZyczech muzu kvam do klanu ķmotrik999 dik
tak hra je dobra ale ta muzika v ni mi tak uzasna neprijde... navíc fakt, že příběh bude končit lvlem 20 se mi taky moc nelibi ...
Ta moznost hrat raidy jen s kamarady, je blbost...treba to casem zmeni...
... to bych do tebe neřek..tady seš za pěkný zvíře [s6]
Kup PS4 bělouše,nasad headset,otevři pivko a vyříkáme si to u nějaký pořádný pařby..třeba u Destiny[s6]
Krásný čísla, beta mě přesvědčila že to bude totální pařba! :D
Budu se opakovat ,ale HRA ROKU panove!!! tesim se jak malej...
... chtěl sem dát s tebou oční kontakt[s6],,ale ted sou dovolený takže do BA pár týdnů nejedu.Do tý doby vychladnu...takže mě budeš muset zase nějak vytočit jestli chceš dát pouliční battle ve stylu Destiny :-)
Jinak bílá je dobrá volba.
A damy a panove dorazil pan MjollniR a vyjadril tvrdy nesouhlas [s6][s6][s6] ( samozrejmne tito borci uz to jedou jen podle nicku [s6][s6][s6] )
Skvělá hra...já hraju hlavně po nocích,,tak sem zvědavej koho tam seženu [s6]
Věřim že kdyby měl třitečky PS4 tak se s nim ve hře potkám...ale asi bysme šli spíš po sobě [s6]
Pěkné statistiky. Ta hra je skvělá. Už se nemůžu dočkat jejího vydání. [s14] Pro mě je tohle událost sezóny a dlouhodobě očekávaný titul. Strašně se těším. [s12]
Honzyczech: diky za pozvani ja mam jako dost pratel ale horsi bude je splasit kdyz zrovna budu hrat ja :D
A do toho trojbotka rozdava minusa [s6][s6][s6]
No nevim,ja taky nemam kolikrat cas se domlouvat na presnou hodinu a datum.Prijdu,zapnu,matchmaking,hraju a kolikrat se tak najde nekdo novy normalni.A tem duvodum proc to nebude neverim.
Martinrush: smejem sa tvojmu komentáru:D:D ty musis byt hráč jak rešeto:D:D alebo len proste nemáš dost kamaradov:D:D
JJ Beta byla uspesna - plna hra bude trhat rekordy [s16] Destiny [s7] PS: Bungie mi pomohli s rozhodnutim ze Destiny urcite nevemu [s6][s6][s6][s16] pan tupoidni tunel ma jasno [s6][s6][s16]
jako splašit 5 kamaradů na jednou bude asi zahul :D jinak se těšim jak maly děcko na Vánoce :)
Už chci plnou ,navíc mi v pátek přišel email,že hra bude stát o 100 kč více,ale bude jako bonus tričko,který vypadá dobře [s16]
V Appstoru jsi hledal pro iPad, nebo iPhone? Já zkoušel teď obě zařízení a najdeš to na obou pod iPhonem. Třeba věťší výsměch je ale najít XBOX ONE smartglass pro iOS, protože jde stáhnout jen v podporované jich zemích. Což je LOL
Co se týče X1 hráčů, tak pokud bude zájem o hráče na raidy, tak mě kontaktujte. Radikálně jsem probral FL, jelikož stará garda co seděla 24/7/365 na konzoli měla dost rozbředlej mozek už. Takže fajn lidi na normální gaming po práci uvítám
Prd taktiky. Všichni vyběhnou a budou střílet jak zběsilí.
Statistiky beta verze s většími čísly než u kdejaké plné hry, to je masakr! :) Takhle gamesa bude trhák, už se moc těším! :)
Jen malý dotaz ohledně appky o které se píše dole... hledal jsem v AppStore a nic... Nějaké rady? [s1]