Bungie se podívá na možnost matchmakingu u Raidů v Destiny
novinka•pondělí 6. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (10)
Osobne jsem hru minuly tyden prodal.. prave kvuli opakujicimu se obsahu a na to kolik tam je lokaci je toho opakovani vazne az moc.. Tohle uz jsem si zazil za dob WoWka, jenze tam byl svet mohutny, plno eventu a vseho. Bavilo me to ale prestal na to byt cas a prestal sem hrat uplne. Destiny me preslo na 24lvlu, kdy bylo jedine a to vidina lepsiho armoru a zbrane za cenu delat jedno a to same 100x dokola. Mozna za rok za dva si to zase zahraju a uz se tam bude dat poradne neco delat. A tim delat myslim mnohem vice rozmanitych ukolu, eventu apod.
Pro me po obrim ocekavani velke zklamani proste, myslel jsem ze si uziju poradny pribeh a ani to ne..
Je to pecka! Mám 25 lvl a pořád mám co dělat + pak přijde další obsah a bude co dělat na spoustu hodin a dní.
Tecko o cem to tu meles ? Hral jsi raid ? nehral co ...Jen pako muze rict ze po 20lv je to frustrujici ... Po 20lv musi clovek tunit armor a zbrane jen tak ma sanci obstat v raidu - vrustrujici jsou akorat keci mistnich uzivatelu ...on to jeste nekdo hraje ? Jeden iqvac vedle druheho ...
jako s dobře sehranou skupinou je to otázka hodiny a půl, s náhodnyma lidma témeř nehratelny a pokud se všichni neusliší a nebudou si rozumět tak naprosto nehratelny !!!, jiank má to ten raid někdo hotový na lvl 30??
NPNK: hrajou to ti, co mají trošku zdravého rozumu v sobě. Hra má potenciál, který musí sice ještě využít, ale má ho na rozdávání. Pokud je pravda, že se rozšíří o další dvě planety, tak to zase bude trochu něco jinýho.
ať to udělaj. Klidně s přístupem do Raidu 26 lvl + only...to už každej hráč ví, co jak má dělat. lepší než neustálé domlouvání termínu s kamarády...což občas skřípe. takhle by se to pustilo, zapařilo a pohodička...něco jak striky.
Matchmaking u Raidu je blbost na n-tou. Náhodná skvadra, i třeba s mikrákama a s mateřštinou nebudou mít ponětí co dělat bez předchozího nastudování postupu a dobrého plánovače. I jeden slabší hráč ve fireteamu, který neví co přesně dělat a čemu se vyvarovat, dokáže podělat celou skupinu. A jet to deset hodin, pokus omyl s random lidma je pitomost. Raid je úplně jiná hra než celý zbytek Destiny :)
Já to hraju každý den. Když mám volno, tak 14 hodin denně. Nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál. Baví mě to každý každičký den. Nechápu lidi, co říkají, že tam není žádný obsah. Je tam obsahu až až. Sice repetitivní, ale já mám pořád co dělat. A pořád mě to neskutečně baví. K lvl. 30 mi ještě kousek zbývá, takže mám do vydání DLC plné ruce práce...
Já je to zábava po večerech u pivka s těma správnýma lidma, jen by to chtělo víc obsahu a míň opakování pořád dokola těch samejch misí.
To ještě někdo hraje ??