Konzolista.cz

Bungie představilo tři třídy ze hry Destiny

novinkastředa 23. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bungie představilo tři třídy ze hry Destiny
Pokud nenastane něco nepředvídatelného, už letos v září se budeme moci ponořit do akční hry Destiny, na níž pracují vývojáři úspěšné série Halo. Dnes došlo k aktualizaci oficiální stránky, na níž se objevily i informace o třech třídách, za které budeme moci hrát. První třídou je Warlock, který dlouho zkoumal záhadný měsíc vznášející se nad zemí a naučil se z něj čerpat energii, která mu pomáhá v boji. Bojovníci třídy Hunter kdysi žili v divočinách a pustinách, kde riskovali kvůli bohatství. Během nynějšího boje se proto jejich odvaha hodně hodí. Členové třídy Titan jsou stateční a kdykoliv ochotni obětovat svůj život, díky čemuž se z nich stali velcí bojovníci, kteří dokážou čelit každému nebezpečí. Níže v novince se můžete podívat na videa, která všechny tři třídy představují.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Poplatky nemají být ;)

Pable

Tak hunter, ten je jasnej! :D

Banan

Těším se, tu žádné otravné poplatky nebudou ne ?

Krox
Krox #noping out
👍2

jaky singl coop?! vzdyt je to sci-fi MMOFPS !! :D

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1
👎1

Nebude to jenom coop ale i pvp to bude luxus :)

Spoock
Spoock #geek
👍1

Řekl bych, že tohle bude mnohem lepší než Borderlands. Borderlands jsou fajn, coop super, ale taková ta větší spolupráce jako má být v Destiny, není. Pro mě asi nejočekávanější hra roku. Nejvíc mi to připomíná mix Mass Effectu-Halo-Borderlands-trochu libovolného MMO. Snad mě chlapci potěší, HALO mě nikdy netankovalo, ale tohle je libové.

jiridvorak515

Uz jsem to psal,ze to bude bozarna.Ted jseste jestly PS3,kvuly kamosum v coop nebo pockat na PS4.Rozhodnou kamosi,ale verim,ze obe verze budou super.[s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]

kikrmachr96

A to je singleplayerová nebo multiplayerová hra jako třeba titanfall?

Spoock
Spoock #geek
👍1

doufám, že dřív, než o horkých letních dnech

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2

Konečně něco o Destiny [s12] [s7] [s12]

Související články

Nejčtenější články