Konzolista.cz

Bungie: Halo Reach bude nejlepší Halo hra

novinkapondělí 15. března 2010Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bungie: Halo Reach bude nejlepší Halo hra
Stačí říci Halo a majitelé Xboxu 360 se začnou třást nedočkavostí na díl Reach, který vyjde na podzim. Už jsme tu měli pro vás obsáhlé praview, obrázky a nějaké ty trailery. Nyní se ozvali i vývojáři ze studia Bungie, kteří věří, že Halo Reach bude tou nejlepší hrou, jakou zatím ve studiu připravili a nejlepší Halo hrou v celé sérii. "Reach je pravděpodobně nejlepší titul, jaký jsme zatím udělali. Alespoň pokud jde o příběh, postavy, nové herní prvky a celkově hratelnost," řekl kreativní ředitel, Marcus Lehto.
Zdroj: n4g
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
argokib
argokib #PS space

tady pořád blábolíte o grafice.Halo má jiný přednosti a to parádní návykovou hratelnost a slušnej příběh....ale co se týče tý vaší grafiky tak Halo jasně po technickáý stránce neni uplně na vrcholu ale po umělecký(což mnozí z vás asi ani neví co znamená :-) ) je naprostá špička.Prostě Halo je něčim vyjímečný..jak by řekl vinař..prostě má "buket"..a tak to je a vždycky bude..a už nezávidte ,,je to trapný [s6]

risix

já už jo , ale vypadá to , že tam objednám i tebe [s6]

Lamps
Lamps #Lamps

Tys na tom očnim ještě nebyl?

risix

hmm krása , každopádně je to horší než Black z PS2 [s6]

Lamps
Lamps #Lamps

link Ano ano, grafika je opravdu všude stejná.. a teď hurá na oční

risix

každy díl je lepší a lepší a grafika je od prvního dílu stejná a stejná , aspoň že to rozdělili na červený a modrý :)

Lamps
Lamps #Lamps

To je přece jasný.. každej novej díl je lepší, nevyjímaje ODST.

.

touchmud
touchmud #made4game

Chápu, že některým lidem leží úspěch Halo v žaludku, vždyť jen samotný třetí díl prodal více kusů než několik PS3 exklusivit dohromady. Takže šup sem se zcestnými komentáři. No nic, už jsem si zvykl.

To že bude tenhle zřejmě tím nejlepším v sérii nepochybuji, protože tahle série se zlepšuje s každým dílem. A Bungie svému dítku věnují řádnou péči.

Mimochodem Bungie se na Halo Wars nepodíleli.

iXmar

Halo u mě skončilo 2 dílem. Je to nehorázná blbost.

A co jsem koukal na obrázky z tohodle dílu tak to zase neni žádnej grafickej zázrak. Vypadá to stejně jako 3.

Jediná dobrá hra co Bungle udělaly bylo Halo Wars.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Blablablabla a na kolik procent využijí tito programátoři výkon xboxu? [s6]

Airsperris
Airsperris #TRUE GAMER

Tím chtěli vývojáři říct (pokud je to opravdu z jejich úst a nejedná se opět o výmysl novinářů), že se jim hra povedla nad jejich očekávání. Pokud trumfne Halo 3 po stránce multiplayeru, tak tu máme nový xbox fps monopol.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

opravdu? ty jojo...a já čekal, že řeknou, že už není z čeho vařit a že budou rádi, když si to vubec někdo koupí ;o)) informace = 0

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články