Bloodborne vyjde začátkem příštího roku, demo na Gamescomu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (16)
Takže to bude na trhu zhruba stejně jako Order 1886. Bude to z jedné londýnské mlhy do druhé.[s16]
Barman bude o nejlepším míchání drinku u Vás doma a pak teprve batman
nitratip tvl, stinky bude mit radost, tohle datum zapišeme do kalendare a každej rok budeme slavit tvuj prestup [s16] [s6]
Dalši herni klenot BloodBourne [s7]
Takže ..
Blooborne,barman, zaklínač, daying light .. Vše leden az únor. To bude peněz 😁
Jestli na ps4 ještě oznámí oficiálně dreamfall.. Tak potom ps pánové.. jsem váš..
Mjollnir: to ale neznamena, ze to na ps4 neni. Ono by to pak slo vzit i naopak, ze na pc nic dobreho neni, kdyz vsechno vychazi na konzolich.
Ale ne všichni na to mají PC ;)
Na tuhle hru se moc těším![s16]
Jsem na tu hru velice zvědav. To video s E3 se mi líbilo. Hlavně ta atmosféra je boží :)
Mjollnir první zajímavá hra? ty si asi zapomněl např na Zaklínač 3, Planet side 2, ACU a další ale chapu že tobě stačí italský instalatér a nějáke podobné hry které už sou dávno ohrané a je to jenom ždímačka
No toto súčasným majiteľom PS 4 doprajem, nech sa majú konečne akože z čoho tešiť a smiať sa konkurencií, veď oni len z toho žijú.... Ale toto verím, že bude konečne kvalitka - druhá poriadna hra na PS 4 po The Last of Us....Takže dve kvalitné hry na PS 4 - no ešte si počkám radšej na ďalšie tituly.
PS4 se bude jeste lepe prodavat,oh yeah [s12] Tahle exklusivita za to stoji,to kazdopadne :)
A co je s Demons Souls?To tuhle znacku nechaj plavat?
A Sony kolecko se roztaci cim dal vic.
U tehle hry ovsem bude asi velka spotreba diazepamu. :-)
Tohle je pro me nejocekavanejsi nextgen hra.
Těšim se dost ale mam trochu strach z tý obtížnosti.. zas takovej HC hráč nejsem :)
Bloodborne - temne HC rpg pro Playstation 4 [s7] ktere nebude mit konkurenci stejne jako Demons Souls ... Tesim se na to jak cip - to jsou hry pro me [s16][s7]