Bloodborne, The Order: 1886 a No Man’s Sky dalšími premiérami na The Game Awards
novinka•úterý 2. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (8)
Kurna bude to paradni vikend o tom zadna - Doufam i v nove oznameni her ... Asi se uz nikdy nedockam , ale chci Syphon Filter a Legacy of Kain ... Tak jako tak se budou predstavovat nove znacky - stech jasnych se tesim na U4 a hlavne na MGO ... Na U4 ani tak ne na hru ,ale spis co dokaze PS4 tam se bude lamat chleba ...Bloodborne , The Order tam uz nepotrebuju nic videt tam je to jasny - pecky . Mohli by ukazat i neco dalsiho z Wild - ta hra me zaujala na prvni pohled . Doufam ze i Guerrilla ukaze game play . No bude toho mraky a jeste aby ne ze ? Kdyz je to PlayStation akce na dvacatiny - PlayStation to jsou hlavne hry hry hry a hry [s7]
Ten Emagon vypadá víc než slibně. Tipuji to na něco pro helmu Morpheus. No a pokud bych si měl přát nějaké nové záběry, tak bych prosil něco z Rime, ABZU, a Shadow of The Beast. [s14]
Ukazou i trailer na U4. O den pozdeji na PS Experience pote gameplay.[s7]
Nalákat umí parádně. Stále jako blbec čekám na nějaké bližší info ohledně Shadow of The Beast.
Tak ten Emagon, no ty kraaaavo [s7]
Emagon vypadá hodně luxusně! Prostě další velmi zajímavá hra od Sony [s7]
Mandaz: To vypadá hodně zajímavě.
Nemá Kachlo o tom nějaké info.?
Bloodborne a The Order [s7][s7][s7]