Bloodborne se připomíná novým trailerem

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (15)
To bude mazec
někde jsem četl že předchůdce těchto her byla hra King´s field.Tu jsem kdysi hrál.Ale žádný dark souls jsem nehrál a tak jsem zvědavěj.Rozhodně zkusim.[s14]
mjoulo vy z wiiusmirnilide.cz jste ještě větší sekta jak ti ze zeleného údolí, to podprahové vysílání co vám N přes instalatéra posílá, musí být nářez[s6]
trojbodka jenom mě přišlo legrační že člověk který hraje 150tý díl Mária se pozastaví nad hrou která je podobná třem jiným.
To budou hrozny jatka... Muze mi nekdo postnout link s nejakym dobrym preview? Diky...ps: v CZ...
Mjollnir
Nic kulervouciho.Proste ctvrta "stejna" souls hra.
Píše ten kdo má avatara Mária.[s6][s6][s6][s6][s6][s6]
Hold děti.
toto je jasná koupě.vypadá to na neskutečnou řezničunu..navíc coop modu fandím,takže není co řešit..
Golden Joystick? Já znám jenom golden shower :/
Oplan: děkuji hlavně tobě a dalším, že jsi přizpěl svými kecy a zkazil diskuzi
Oplan:pardon,samozřejmě mělo být - souhlasím - jinak ... je 3,14čus co si tu jen honí mindráky [s16]
Vego, ty jsi ale fakt ťulík, protože to nejdřív srdíčkovat v chatu a říkat jaká je to nadhra a potom tady psát tyhle voloviny, to není normální.
Měl jsem možnost si to vyzkoušet na PS Nation a je to parádní. Ze sluchátkama to bude v noci pořádně hutná a hodně temná atmosféra [s16]
Tak tahle hra jde mimo mne i když na Ps4 bedlivě očekávám každou H&S.
Ty japan only hry mne moc nezaujalo viz nový EW :)
Tohle neni o cem a kdyz to bude mit paradni coop a bude dobra parta, tak reznicina jako svine to bude, hodne se tesim na tuhle zalezitost i kdyz na PS Nation jsem mel co delat, obtiznost hry je cejtit okamzite [s7]
To to je fakt masakr [s7] Pred lety to vse zacalo pomerne malo znamou HC rpg hrou Demons Souls - ktery se okamzite dostal pod kuzi nejednomu milovniku temneho rpg . Pak prisel Dark Souls - muj nazor: pri hrani Demons Souls jsem si pochvaloval vse az na jednu vec - nechci svety delene chci to dat do jednoho komplexniho sveta a to se mi splnilo u Dark Souls - naprosta spokojenost . Pak prichazi Dark Soul 2 na kterem se uz nepodily onen genialni tvurce serie - a de to okamzite poznat . Ne ze by Dark Soul 2 delal seriji ostudu to ne , ale nejak se nam vytratila temna atmosfera ktera je nejlip podtrzena prave v Demons Souls. Tet nas ceka Bloodborne a ja jsem nadseny pan tvurce se tentokrat prekonava bude to neskutecna zalezitost od ktere se jen tak neodlepim - kdyz me to chytne venuju hre i 1500h . Nezbiva nez podekovat za tuto dobre odvedenou praci ... Playstation 4 Bloodborne [s7][s7][s7]