Bloodborne odložen na konec března
novinka•středa 12. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (20)
Vidim to jako naprosto logickej správnej krok.A nemyslim si že by celosvětově měl BB mít přednost před Orderem kterej je jasnej mainstream a velká hra pro masy. Bloodborne bude velká exklusivita ale přeci jen je to hardcore.
Chce to nejdřív uspokojit hladový krky a Order je dobrej kandidát.Aspon v to doufám.
nevim no, tohle ma jasnou přednosti před orderem, ale jo to jim schvaluju protože odklady mi nevaděj (pokud to neni ve stylu D3 nebo HF3 :D) a stejně bych prvně dohral na platinu zaklínače a až potom pořizoval něakou jinou hru tzn. nejdřive v červenci :D
Klasika jsou komenty od mistnich trotlu a ne odklad Bloodborne...
To je jenom dobře.[s14] Vlastním PS4 a za jeden měsíc rovnou 3 super hry minimálně za 2000 kč. Koupím jenom Order a na Bloodborne si rád počkám. [s14]
eeeee: Zaklínač spíše lokální, eeeee ale spíše mentální. Zaklínač se určitě bude bát spolu s šesti kníhami o příběhu Geralta a desítky miliony fanoušku po celém světě.
Zaklinace se bat nemusi, to je mala znacka znama spis lokalne nez globalne a jako hra to bude kdo vi jaky. Spis by se mel bat Zaklinac. Jsem rad, ze dostanou vic casu na odladeni hry.
Ješteže tak, jako vzal bych obe exclusivky v Unoru, no nevedel bych, co hrat :) ...at to pekne poradne poštelujou, at mame poradnou pecku [s6]
Kostej-cz: to byl joke mišpulíne [s9][s12][s1]
Pokud neodloží Zaklínače, tak mi to je jedno. Tyhle 2 hry mě zajímají asi nejvíc[s16]
drogbazz zas mele blbbosti[s15][s15]
Skutecny David : Vubec nevis o cem mluvis - From Software nejsou zadni amateri kteri by pustily nedodelek . Jak se pise v clanku chcou vse jeste doladit at je hra nachystana . Nema to nic spolecneho s AC paskvilem od Ubi. Navic je tam The Order tak ze spravne rozhodnuti od Sony ...
u sonny klasika ne?
Nazdar lidi!
Sorry, že je to trochu offtopic, ale pracuju na investigativnim a rozsáhlym článku o nás, hráčích.
Abych to tady moc neprotahoval, vysvětlený je to tady: link
Pište mi vaše příběhy proč paříte, co pro vás paření znamená atd. na cha.nozri@gmail.com.
Díky všem!
P.S. Moderátore, nemaž to, prosim.
Že by sa zľakli Zaklínača? [s6]
A je to tu. :D
Odklad byl jasný už při oznámení únoru. Je blbost vydávat dvě AAA exkluzivní hry v jednom měsíci.
Po fiasku s Driveclub a ted s AC se budou hry radsi odkladat.:)Aspon v klidu si dam Zaklinace3[s16]
to by taky byla pitomost to vydávat jen dva týdny před Order
radši i o dva měsíce déle, hlavně ať pak výsledek stojí za to..
chlapci díky ubisoftu zjistili že nedodělaný verze jen tak snadno neprojdou tak to radši vyladěj pořádně [s16][s12][s6][s9]