Bloodborne má mít obrovský herní svět
novinka•středa 11. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
the_edge: Zrovna nedávno jsem si na Nigtmare creatures vzpomenul, že to byla jedna z mých prvních PS one her:-)
Tak určitě jedna z her pro kterou se vyplatí uvažovat o koupě ps4..Nicméně mě hodně mrzí odklon od středověku,dark souls 2 už taky nějak divně zmutovalo,uvidíme kam nás nakonec tato série dostane..
Jestli bloodborne přinese stejnou atmosféru jak demon s souls,budu spokojen...
V květnu příde možná zaklínač a pak asi dlouho nic zajímavého nebude,tedy promě ne...
Na Vávrův Skyrim jsem taky hodně zvědavej,ale to je pohádka dosti vzdálená...
Tak zdravím všechny fandy souls série a doufám,že se v Bloodborn potkáme [s14]
ocekavani nejvyšší,moc se tesim
odklikavaci tunel , co vam vadi ? odklikavaci tunel ? odklikavaci tunel ? [s6][s6] Na hranici s nim at zjistime jesli hori zelene ... [s6][s6][s16]
Troll[s7]Tunel[s7]Bazar[s7]
Mitsu si akorat tak u Bloodborne rozbije ovladac a to i kdyby to bylo uplne cele tunel [s6][s6][s6] Pocitam ze to bude mit rozlohu jak Dark Souls 1 a malinko vetsi ...
Mitsu, srovnáváš nesrovnatelné. ;-)
Uz se to blizi, Order zaplacne zbytek casu :)
SUPER uz mam predobjenano,budu mit collektorku[s14][s14][s14][s14][s14]
[s8][s13][s13]
hodne me tahle hra pripomina nightmare creatures z ps1 jestli si to nekdo pamatuje.
Od začátku se prezentují v podstatě jen lokace z města, ale mají tam být i hřbitovy a les. Snad nedoufám marně i v nějaký ten močál, s hororově pojatým vodníkem česílkem.[s7] Vydání pomalu klepe na dveře.[s12]
Bude možný coop na jedné konzoli?
Už se těším až budeme drtit tuhé nepřátele v této skvělé hře. I konkurenční platformu :)