Bloodborne – gameplay trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (25)
Kdo vi co z toho bude, mozna nejlepsi hra pro ps4.
Plejstik3: Jestli to bude ve stylu darksouls, coz je pravdepodobne, tak linearni naskriptovane koridorovky ve stylu tlou jsou proti tomu jako detske plastove odrazedlo proti bugatti veyronu. Davat mezi to rovnitko je faux pas. Neco jako srkat polevku v luxusni restauraci nebo opekat spekacky na slavnostnim taborovem ohni.
Ach jo, další masový vrah v tunelu a protivníci s tupou Al....v SONY se snad nikdy nepoučí [s13]
Chtělo by to okořenit trochou konverzace před soubojem, vždyt' ti vlkodaci vypadají celkem rozumně a určitě by přistoupili na dohodu. Nebo neeeee? [s6]
Shut up and take all my money [s6]
aaaaa šílenost ... TR mě sice mrzí ale u tohodle strávím zase stovku hodin beztak ... ta atmosféra je šílená a leveldesign zatím vypadá moc hezky
GaMbLeRcz: přesně to samý mě taky napadlo,,velkolepý atmosférický nástupce Nightmare Creatuers.To bude pecka[s14]
WOW!
nightmare creatures jak sviňa
SONY..uz dost [s7][s7][s7] tech pecek mame dost,my chceme nejaky podprumerny hry :D
Tohle asi nemuze dopadnout spatne, ale trochu se obavam te obtiznosti, jsem nekdy nervak a ovladace nejsou zrovna levne. :-)
Monster goty game [s7] SONY
těšim se na to
Krasa jak ta krev caka na vsechny strany [s16][s7]
Ta atmosféra by se dala krájet. Další skvost z dílny sony. Jako by to už nestačilo [s7]
Wow, super extra temný Souls [s12] Aspoň to tak vypadá.
STEAMPUNK @ GOTHICU zboznujem
absolutni pecka,uncharted jsem nevidel ale tohle me dostalo
Připomina mi to Catalyst nebo jak se to jmenovalo ale bylo to myslim jen na PC
Na tohle se těžko hledají slova. Pánové a dámy, čeká nás luxusní akce!
Tak tohle se mě opravdu, ale opravdu líbí. Krása. Super. Nádhera.
tak tohle vypada jako ultimatni hra jen na PS presne tak mrdat na TR!
[s7]absolute[s7]
první pravej HC next gen :)
Zajímavé...
Hmm pěkný ..
Mrdat Tomb Raider, my mame tohle [s7]