Bloodborne by mohl nabídnout Photo režim

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (13)
Koho to zajima? Demons vice HC at mjoulove placou,to nam plejkam staci.
Jelikož fotím moc rád, tak tohle uvítám u jakýkoli hry. Doufám, že aspoň u first-party exkluzivit se to stane standardem. A pokud se toho chytí i ostatní vývojáři, tak tím líp.
MjollniR chápu že tobě se nikdo kromě Maria nezavděčí
Parada uz se tesim az budu fotit ty krvave jatka a bossaky [s6][s7]
Čím víc her to bude mít, tím líp :)
jeffoun jsi normální? oni ti chcou dát něco navíc do hry a ty si stěžuješ? tak to jdi na CoD tam ti nic navíc zadarmo nedají to se ti bude líbit
proboha to je zase trend[s15]
Perte to tam, chci si prohlizet zrudicky ktere pak zhynou mym ostrym mecem: )
V TLOU i v InFamous je to hodne popularni a pomaha to i propagaci tech her, nebude trvat dlouho a bude to vsude.
Ale posielat študio do prdele zato že vychádza v ustrety je teda podla mna hlupe.. Ale viac lokal coop hier by som aj ja uvital
nitram: už to v par hrach bylo a že by se to něak etra uchytilo se řict neda ...
Mne to příjde jako dobrý nápad je to taková prkotina navíc a věřím že si stim spousta hráču pohraje a vyhraje (jsem zvědavej kdy microsoft představí něco podobného pokud se to uchytí u hráču na PS4)
tohle si strčttě do prdele, už jsem hral ifamous a TLOU a ani jednou mně nenapadlo kčemu by tam ten photo režim mohl byt, ja chci lokal coop! ...