Bloodborne bude obsahovat štíty, ale život vám nezachrání
novinka•sobota 7. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (10)
Od té doby co byl štít vytvořen, tak měl jediný účel ,chránit držitele před útokem. Jak koukám tak to tady asi někdo kapánek pozměnil :-D
laicearo: OK ale vim co bu de nasledovat knuceni,brekot,skemrani a psani petic proc to neni na tom nadstroji jmenem PC kde by to vypadalo 10x lip bohuzel na to sony neslysi [s6]
Podle stylu psaní a frekvenci "hahahaha" je to pořád ten samej :D
Co to je zase za pacienta[s6]
Další nesmyslná ošklivá konzolovka, hahahaha.
muj styl je agresivni uz od dob demons souls takze zadnej stit nepotrebuju uz v ds2 byl spis pritez hlavne v pvp
Super Tofik vývojáři u Bloodborne přece pořád říkají že v té hře to je o útoku a né obraně :)
Tak to je někde, víte je mi 13. let a v dark soulu 2 jsem se dostal úplně nakonec a všechny bosse jsem dal bez online sumona (ani jsem si nikoho online nikdy nedal). Můj otec hraje hry od 12 let. Má zkušenosti jak něco a nedostal se ani k 2. bossovi a vždycky se mě ptal jak to dávám, já pokaždé odpovím, Štít upgrade 10. pak to dáš i ty. A teď Bloodborne a štíty mě nezachrání, v tom případě nedodělám ani prolog.[s13]
Asi nastal čas jít do PS4. [s4]
To budu mrtvý každou chvíli. [s3]