Blizzard zváží budoucí podporu Diablo 3: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (13)
To jako vydají v tě fázi jak je to tedka ?
Na pc je 2.06 a uz na PTR je 2.1 kde je tuna dalsich veci, a oni jeste za mesic kde uz na pc bude 2.1 nechaji predeslej patch ?
Pokud to udelaji at jdou doprdele sem si hlavne kvuli diablu koupil ps4 i kdyz ne vylozene kvuli nemu ale planoval sem to hrat prevazne, to rovnou muzu zustat na PC :(
langoslittle
-Ano
-Ne
Zdravím, mohl by mi někdo odpovědět na pár mých lamích otázek? :)
-Bude ps4 verze podporovat mulťák na jedné televizi?
-Můžu si postavy a vybavení z pc verze převést na ps4 verzi?
děkuju
BlacksheepTNT o chyby nejde ale jde o endgame obsah, toto všechno v konzolové verzi nemusí být :)
To je zase vyjádření... Tak pokud hra bude v pořádku tak patche neřeším, ale když budou potřeba tak snad vyjdou. Proč kecaj dopředu takový kraviny. To je jako kdyby řekli kupte si ji bud pojede nebo ne, chyby opravovat nebudeme. Přitom je možný že hra bude OK a patche nebudou potřeba... Kdyby mlčeli bylo by to lepší.
Hrál jsem konzolovou verzi nebavilo me to na ni tak jako na PC.
Tuto ediciu si urcite kupim, demo nas doma oboch sakramentsky bavilo a je to asi najlepsia co-op hra na PS3.
kdo hraje diablo ví, co znamená update od blizárdu s každým patchem totální překopání postav
Ocividne jsi to na konzoli nehral :)
Diablo je spíš převážně dělané na PC, tak na co delat updaty na konzole?
Jestli ne tak celej blizz podpalim[s3] kvuli tomuhle jsem koupil ps4
To jsou šulíni, at se jdou radeji vycpat z desatym datadiskem do WoWka
tento komentár sa mi nezdá,hru ešte ani nevydali a už uvažujú že ju nebudú podporovať update-ami?