Konzolista.cz

Betaverzi na Destiny si zahrálo více jak 4.6 milionu hráčů

novinkastředa 30. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Betaverzi na Destiny si zahrálo více jak 4.6 milionu hráčů
Akční hra Destiny od úspěšného studia Bungie (Halo série) má být jednou z největších událostí letošního roku. Dnes se vývojáři pochlubili, že nedávno skončenou betaverzi si zahrálo 4,638,937 unikátních hráčů na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. „Jde o největší konzolovou betaverzi této generace a s velkým náskokem o největší konzolovou betaverzi nové značky k dnešnímu dni. Mít betaverzi v tomto měřítku je neuvěřitelné, takže jsme rádi vidět fenomenální odezvu od hráčů. Betaverze je ale jen ochutnávka toho, co teprve přijde. Už jen odpočítáváme dny do našeho startu, který proběhne 9. září,“ stojí v dnešním oznámení vývojářů.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

9.9. Zacina nova era v mem hernim zivote [s16] Naposledy me takhle chytl MAG - a tet je tu Destiny ...dekuju [s6][s7]

argokib
argokib #PS space

Já osobně o velikost hry strach nemám protože bych si i s betou vystačil na půl roku.[s6]..a mě Destiny připomíná takovej klon Hala s Mass Effectem což mi vyhovuje protože obě hry jsou výborný.Předobjednáno..jasná megapecka.

godycz
godycz #katana-san

me to nejvic pripominalo bordelands, ovsem bez sileneho lotovani.

One
One #☯☯☯

500 mega no.

Acura

Nevim proč ale mě to při hraní připomínalo Mass Effect.

MikeCZ
MikeCZ #PS5

Právě že beta byla úplně jiný kafe než alpha, ale ani tak mě ta hra nezaujala natolik abych koupil.

Kanive
Kanive #IDontKnowU

Po alfě už jsem do bety nešel. Uzijte si to, pro mě tahle hra není.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍7

Byl jsem jeden z nich :-) Hra roku [s7] uz aby bylo 9.9.

Související články

Nejčtenější články