Betaverze na Destiny bude dostupná v červenci, první na konzolích PlayStation
novinka•středa 7. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
až v červenci ? jééé to jsou trubky
Polovička před objednávek je jen kvůli te betě. .
Zrovna hledám nějakej MP, co by se dal pár let hrát, tak uvidíme, co z toho vyleze.
hlavne at uz to vyjde!!!
ja se na to fakt silene tesim... ty videa jsou kulervoucii, i kdyz jsem je videl vsechny stokrat
Srovnavat se s GTA V, uz chce velkou davku sebeduvery a optimismu. :-)
Prostě ps one :)
Stinky_ i klidně třeba ve Sprinteru :)
koubecx: Jestli to hlavně nebude tím, že je lepší si vyzkoušet nový okruh na Ferrari, jak v Dacii[s6]
POBI607_ je to jednoduché, "nadstrojaři" si to zahrají dřív jak "xboti" :)
Nechápu, jak tu může určitá skupina hráčů oslavovat, že bude demo prvně na PS4. U Xka byste časovou exklusivitu tvrdě hanili a vysmívali se, u playstationu to oslavujete a označujete za nějaký vítězství :D
Mimochodem mám doma jen PS4, fandím mu, ale logika některých mi prostě nejde do hlavy.
Kanive_ něco bych vymyslel :D
risix_ a proč být věčně pesimista? jde pořád jen o hry :)
koubecx : Z čeho vychází tvůj optimismus ? Že by to bylo ze zkušenosti z multi her co vyšli ? Tak to pak jistě :)
koubecx co bys psal, kdyby byla první na xku?
To je dobře :) Sony konzole dostanou tu špatnou verzi a my pak už tu lepší :)
Nemá být léto co se týče her klidný období ? :D nevim jak vy ale fakt si nedokážu představit co budu hrát dřiv je toho celkem moc na léto : Watch Dogs,Last of US , Destiny beta , Planetside 2 beta ,Sniper Elite
Sony to zase MS natřela. Bungie co dělali celý roky pro Microšrot vydávaj první na Ps4. Win win taktika! :D