Konzolista.cz

Betaverze na Destiny bude dostupná v červenci, první na konzolích PlayStation

novinkastředa 7. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Betaverze na Destiny bude dostupná v červenci, první na konzolích PlayStation
Během konferenčního hovoru měl Activision Blizzard i pár slov na svoji připravovanou hru Destiny studia Bungie. Už nyní podle všeho má velmi dobré předpobjednávky, rekordní na novou značku, takže je velký předpoklad, že nakonec uspěje. Activision se nebojí Destiny vydat v září, kdy pomalu začnou vycházet jiné velké hry, protože věří, že je dostatečně kvalitní, aby si našla své publikum. Activision poukázal na Grand Theft Auto 5, které v přeplněném období rovněž trhalo rekordy. Také bylo konstatováno, že Destiny bude prezentováno i na E3 během tiskové konference Sony. Na závěr byla potvrzena betaverze na červenec, první bude dostupná na konzolích PlayStation. Přesnější datum bychom se měli dozvědět na E3.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Banan

až v červenci ? jééé to jsou trubky

dragy
dragy #Legenda

Polovička před objednávek je jen kvůli te betě. .

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER

Zrovna hledám nějakej MP, co by se dal pár let hrát, tak uvidíme, co z toho vyleze.

neky
neky #BF rulezzz

hlavne at uz to vyjde!!!

ja se na to fakt silene tesim... ty videa jsou kulervoucii, i kdyz jsem je videl vsechny stokrat

Starky
Starky #NaughtyGod
👍1

Srovnavat se s GTA V, uz chce velkou davku sebeduvery a optimismu. :-)

nitratip
nitratip #ps power

Prostě ps one :)

koubecx
koubecx #KCX B01

Stinky_ i klidně třeba ve Sprinteru :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

koubecx: Jestli to hlavně nebude tím, že je lepší si vyzkoušet nový okruh na Ferrari, jak v Dacii[s6]

koubecx
koubecx #KCX B01
👎1

POBI607_ je to jednoduché, "nadstrojaři" si to zahrají dřív jak "xboti" :)

POBI607
👍5
👎1

Nechápu, jak tu může určitá skupina hráčů oslavovat, že bude demo prvně na PS4. U Xka byste časovou exklusivitu tvrdě hanili a vysmívali se, u playstationu to oslavujete a označujete za nějaký vítězství :D

Mimochodem mám doma jen PS4, fandím mu, ale logika některých mi prostě nejde do hlavy.

koubecx
koubecx #KCX B01
👎2

Kanive_ něco bych vymyslel :D

risix_ a proč být věčně pesimista? jde pořád jen o hry :)

risix
👍4

koubecx : Z čeho vychází tvůj optimismus ? Že by to bylo ze zkušenosti z multi her co vyšli ? Tak to pak jistě :)

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍4

koubecx co bys psal, kdyby byla první na xku?

koubecx
koubecx #KCX B01
👎8

To je dobře :) Sony konzole dostanou tu špatnou verzi a my pak už tu lepší :)

kudr123
👍1

Nemá být léto co se týče her klidný období ? :D nevim jak vy ale fakt si nedokážu představit co budu hrát dřiv je toho celkem moc na léto : Watch Dogs,Last of US , Destiny beta , Planetside 2 beta ,Sniper Elite

King of Playstation
👍5

Sony to zase MS natřela. Bungie co dělali celý roky pro Microšrot vydávaj první na Ps4. Win win taktika! :D

Související články

Nejčtenější články