Battlefield Hardline - Karma Gameplay Trailer
novinka•pondělí 22. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (18)
kenji, hlupák mě neurazí...
ja kupuju na 100% a uz me serou kecy uplakanku jak to neni BF atd pravej BATTLEFIELD 2 byl jen na PC a skomolenina na PS2 pak uz to vzalo uplne jinou cestu .Vylozene konzolove BAD COMPANY 1 a 2 moc bych si pral 3 :-)))) dale BF 3 a 4 vime jak dopadla 3 a 4 a naopak uz se tesim ze nemusim hrat za posrany rusaky a cinany atd .Nadaval jsem na BF3 a nadavam i na BF4 ps3/4 ale i tak tu hru mam hodne rad a spustu veci dokazu odpustit za MP s kamosema a pomerne dobrou hru .Kecy typu tohle neni BF nikoho z vas nenuti kupovat .Myslim ze zmena k S.W.A.T. neni spatna volba a takovej mix CS a SWAT hry .Za me rikam " dam ty hre sanci minimalne v premium edici:-) a ted do me .Stastne a vesele vam vsem ............
link BAD BOY BAD BOY:-)
Zeby podobenina gta? :D
Raiden cz....[s14][s14]
Hulvat...podle toho co jsi napsal ses asi velice (ynteligentni chudak ) jinak bys takovy vyblitek nevypustil z ust .Uvedom si ze kazdy ma pravo si koupit co se mu zamlouva a ne hned lidi nazyvat tupym stadem, zamysli se nad sebou. Jinak hra vubec navypada spatne...hezky den vsem[s16]
Když je každý rok stejné COD tak brečíte že to chce změnu a když přijde změna v Battlefieldu tak to není ono.[s6]Tak co vlastně chcete!?
To už je fakt vrchol když lidem víc záleží na názvu než na kvalitě hry...
Fajt zbožnuji lidi co dávají drsnou kritiku, aníž by si hru už odzkoušeli -_-
Assassin's creed unity se taky nepovedl jak by měl a co jako ? :D CoD je taky pračka a co jako ? :D Jakmile začne hra vynášet a mít úspěch tak čekáte všichni že každý díl bude hned super ? :'D OMFG
To je jakoby jste začli kupovat nový pivko kde je zase jen nová etiketa a obsah s příchutí maliny xDD Taky držíte pysk a koupíte si to tak co jako ? :D
No som zvedavi ako toto dopadne, podla mna to nevyzera vobec zle, uvidime...
A proč by to neměl být battlefield? Furt to má většinu prvků ze série jen je tam jiná tématika. I když to možná pro většinu lidí nebude tak zajímavý (jsem zvědav jak to nakonec zaujme mě), tak buďte rádi že se snaží o něco nového. Mít to stejnou tématiku tak už vidím lidi jak mají kecy že se to neliší od bf3/4.
Mám z té hry smíšené pocity , název Battlefield mi k tomu nesedí , nicméně mohla by to být docela sranda si to zahrát , uvidím po recenzích [s14]
Proč ne uvidíme co z toho vyleze. Nechám se překvapit.[s16]
Vypadá to zajímavě ale není to už Betafield
Vypada to jako dobra FPS a v tomto zanru vychazi jen par her do roka takze se vyplati koupit...
Tupý stádo si tohle koupí, stejně jako to CoD, já ale ne, BFko je válečná akce a odklon nebudu podporovat.
Od...počkej si.....pad [s6][s6][s6][s6] Odpad.
Jo kdyby tam nebyl Battlefield tak by to mohla být dobrá nová značka :) Nevypadá to zas tak špatně, ale ten název je prostě špatně tohle není Battlefield!!!
[s15]