Battlefield Hardline – gameplay video, dnes startuje beta na PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (15)
ještě větší kravina, než jsme doufali...
Včera večer nešla hra spustit po 22hod tak jsem nemohl stahnout a dnes už je pozdě.[s14] Pro členy Premium to mohlo být automaticky. Hlavně že je tam pre-order [s6] strčte si to do [s16]rdele.
Konečně někdo pochopil, že celá ta hra na realismus byla špatně. Tady se jede jen na zábavu. Visceral Games umí, ale mrzí mě, že raději nedělali další Dead Space.
Už je to zavřený i pro ty co si BF4 koupili ... Takže čekat jestli přijde mail ...
Ja mam ps3 verzi ale upgrade na ps4 tak prave nevim
Akorat nevim jak?Prijde kod do mailu?
Nevypadá to zle, když to tak vezmu tak furt lepší než nové CoD co jsem viděl tak nic moc
Až hru stáhnete, napište jak se to hraje. Video mě totiž fakt trochu rozladilo...
Jako fanoušek série Battlefield musím říct.... tohle vypadá jako fakt stupidní hra. Třeba to v reálu bude dobrý, ale nedokážu si představit jak budou začínající hráči hledat tu správnou cestu, aby zdrhli s lupem. jak budou rozdělené spawn pointy a popravdě celý koncept války v ulicích je debilní. Policie radši nechá lupiče ujet a pak je dostane někde v klidu. Eskalovat násilí a zničit přitom půlku města není zrovna přístup, se kterým operuje policie.
Tak já jsem to vyplnil, ale zatím mi nepřišel žádný meil. Jiricek, jak to funguje, má fakt přijít meil nebo jak?
Ono je dobrý se zamyslet proč ta 'údržba' asi probíhá... ;)
Nešlape PSN, snad to bude kvůli zpřístupnění BETY :) Ale zajímalo by mě kdy se dočkáme i na PS4 toho že by nebyl PSN offline kvůli "údržbě" jako to již roky funguje na XLive :)
Jestli timhle tim chteji vyplnit diru po MOH tak potes koste[s15],jako dlc k BF4 jako byl BfBc-vietnam,bych to bral[s1]
YOU DONE FUCKED UP !!!
To by musel nadstroj fungovat :D MP se platí, ale koukám žádná změna k lepšímu :D