Konzolista.cz

Avalanche Studios: 2015 bude největší rok od našeho založení

novinkastředa 20. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Avalanche Studios: 2015 bude největší rok od našeho založení
Vývojáři z Avalanche Studios už nějakou dobu připravují open world hru Mad Max, která vyjde v příštím roce pod Warner Brosem. Dnes ovšem se nechali vývojáři slyšet, že příští rok se nebude točit z jejich strany jen kolem ní, ale mají i několik dalších překvapení, které hodlají teprve oznámit. „2015 bude největší rok od vzniku Avalanche Studios před deseti lety,“ doplňují vývojáři. Kromě hry Mad Max by měli podle dosavadních spekulací připravovat i třetí Just Cause, který si fanoušci přejí už nějakou tu dobu, ale stále tu nic oficiálního potvrzené není. Podle popisu práce ale vývojáři pracují ještě minimálně na jedné velké hře, která má vyjít v příštím roce.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Inottam
👍1

Jo Just Cause 3,po naprosto boží dvojce se nedá netešit na další díl.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Na Mad Maxe se nehorazne tesim

J3Ns
👍2

Na Maxe se tak strašně těším až je to ubohý :) Ten jeden jedinej gameplay z minulého roku v ubohé kvalitě jsem už viděl stokrát :) Jedná se o nějakou alpha version ale stejně teču...pustina, kára, písek...[s7] Prostě RAGE ale skutečnej open-world v third-person a ještě z frančízy co nám dala Road Warriora [s7]

Související články

Nejčtenější články