Alien Isolation vydrží zhruba na 15 hodin

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (13)
Pokud se to zakládá na pravdě, tak to je úctyhodný čas, na který se těším až v téhle hře prožiju.
Fanda:Nejsi ty náhodou odpůrcem Driveclubu ?
FANDA: Kurna ty repro co máš musí hrát jak svina!
Já osobně délku hry neřešim,zvláš když má hra třeba 3-4 obtížnosti.Veškeré hry většinou rozjedu na tu nejvtší obtížnost a pak je to sakra dlouhá hra :-D Nehledě na to,že počítam s nějakejma min 35 trofejema.Hra to myslim bude parádí a nebo aspon změna,protože pokavad si dobře pamatuju tak veškerej Vetřelec byla střílečka.Mě hra uspokojí dokonalou hratelností,atmosférou,grafikou a samozřejmě parádní zvuky,delku hry fakt u ničeho neřešim...Nechci to srovnávat s Outlastem ale ten byl dost krátkej ale dobrej že jsem si ho zahrál eště 3x i když už jsem veděl co kde je a tak...[s16]
Nerekl bych se se delka prehani :) Ono kdyz to clovek hraje na poprve,tak vzdycky je ten cas o 100 procent delsi,plus minus..aspon ja to tak mam.Znovu kdyz to rozjedes tak to uz pak muze byt tech 7 az 11 hodin :) Cili verim,ze napoprve to budu hrat tech 15,myslim ze jeste o mnoho dele
to by měla být docela velká hra :) ... bych i doufal v krabicovku nebo nějakou fajn edici ...
to vůbec nezni spatne....uz se nemuzu dockat
No ohledně délky hry se vždycky přehání, takže počítám něco kolem 8-10 hodin.
Tohle vypadá konečně na pořádně hutnou atmosféru, moc se těším.
Delky hry se bojim jiz od oznameni a mam obavu, ze tech 15 hodin bude v realu max 8 a to budeme radi, ale kez bych se pletl.
Tak doufám, že to budou mít udělaný tak, že se Vetřelec bude v reálném čase pohybovat v prostoru a že nebude vlivem schválnosti naskriptovanej do lokace
Jsem neverici ale modlim se za,konecne slusny vetrelce!!
na koncept hry naoazaj úctihodný čas... sem s tým