Alien: Isolation – parádní CGI trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (17)
trailer jak čapa...
Neskutečný, rozdíl mezi animaci a realitou je tak minimální, až jsem si z toho zapomněl držet bradu :-D
Z noveho gameplaye je vidět, že Vetřelec má občas takové roboticķé pohyby ( při eliminaci lidi ) doufam, že s tím něco udělají...
Jinak to vypadá, že ta bestie bude pekelně mazaná :-D
Rozumím ti Speedy a Sám jsem to tak trošku přiznal že to byl troufám si říci až zbytečný produkt, ale nic nemění fakt že tahle hra je také dělaná pro peníze, pro co taky jiného že!?
PS: něco jako DUKE( zatím poslední) taky se to odkládalo tak dlouho až z toho vyšla blbina.
PredatorKRcz: Domnívám se, že tenhle počin je hra od fanoušků Vetřelců. Předešlý Aliens CM byl řadu let odkládaný titul, který byl v zápalu a nadšení započat avšak odložen, dále špatně financován, potažmo i špatně monitorován, když byl zneužit pro vývoj hry jiné :-)
JJ nový gameplay je na světě a bohužel ukazuje no ai na scéně takže počkám na recky a ohlas hráčů než to koupím.
Speedyredy si nemyslím, tohle není komerční produkt? Ale je! Jinak by to ani nedělali. Dnes je bohužel úplně vše o penězích. ROPA + PENÍZE to je to oč tu běží. Ale něco málo pravdy na těch Vetřelcích: Koloniálních Mariňácích je, že to byl vážně zbytečný produkt.
TVL pěkný....
PredatorKRcz: Možná protože Colonial Marines byl komerční produkt. Tohle je srdcovka, kde základem hry je strach a hratelnost. Možná je to naivní ale je klidně možné, že na speciální edici jednoduše nezbyl čas XD Jinak nádhera :-) Na netu lítá i nový gameplay trailer dlouhý cca 3:30 min [s7]
Tohle také nesmí chybět ve sbírce, ale nejde mi do hlavy proč tato hra nemá sběratelku. Když jí měli takoví Vetřelci: Koloniální Mariňáci...
jej to je zase pěkné.. na to se moc pěkně kouká, akorát teda ty Irisový dveře podle mě málo skřípou oproti filmu, tam to byl zvuk, jak když jedu nehtama po tabuli ;o)
tohle je opravdu první pocta super legendě, jen to bude hustý asi fakt hodně...
No to vypada na paradni narez. Uz se tesim [s16][s16]
ten zvuk je masaker! Večer, slúchadlá, jedna plienka (veľkosť XXL) a ideme nato ..
Moc se mi to líbí,ale nevím kolika lidem se bude zamlouvat absence zbraní ... já takové hry mám moc rááááááááááááááááááááááááááááááááád [s7] ...akčních hororů je dost
must have[s7]
Už se těším :)
Tak až tento trailer mě přesvědčil že to bude parádní horovka co stojí za to.