Konzolista.cz

Alien: Isolation – parádní CGI trailer

novinkastředa 13. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Alien: Isolation – parádní CGI trailer
Od chvíle, kdy se objevil v kinech první film s Vetřelcem, tak jsme toužili zažít strach na své konzoli, který měla i hlavní protagonistka. Vývojáři nám ale zatím servírovali s licencí po většinu času jen akční záležitosti, u kterých se mnozí zalekli možná tak u kvality. Vše by se mělo změnit u Alien: Isolation, v němž hlavní hrdinka Amanda Ripley bude sama na vesmírného neřáda, navíc nebude mít zbraně, takže jediné, co bude muset dělat, je utíkat a pokoušet se přežít. Dnes byl na hru vydán nový CGI trailer, podívejte se na něj níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

trailer jak čapa...

karloslav
karloslav #deckuju se 🚢

Neskutečný, rozdíl mezi animaci a realitou je tak minimální, až jsem si z toho zapomněl držet bradu :-D

Z noveho gameplaye je vidět, že Vetřelec má občas takové roboticķé pohyby ( při eliminaci lidi ) doufam, že s tím něco udělají...

Jinak to vypadá, že ta bestie bude pekelně mazaná :-D

Predator

Rozumím ti Speedy a Sám jsem to tak trošku přiznal že to byl troufám si říci až zbytečný produkt, ale nic nemění fakt že tahle hra je také dělaná pro peníze, pro co taky jiného že!?

PS: něco jako DUKE( zatím poslední) taky se to odkládalo tak dlouho až z toho vyšla blbina.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

PredatorKRcz: Domnívám se, že tenhle počin je hra od fanoušků Vetřelců. Předešlý Aliens CM byl řadu let odkládaný titul, který byl v zápalu a nadšení započat avšak odložen, dále špatně financován, potažmo i špatně monitorován, když byl zneužit pro vývoj hry jiné :-)

MikeCZ
MikeCZ #PS5

JJ nový gameplay je na světě a bohužel ukazuje no ai na scéně takže počkám na recky a ohlas hráčů než to koupím.

Predator
👍1

Speedyredy si nemyslím, tohle není komerční produkt? Ale je! Jinak by to ani nedělali. Dnes je bohužel úplně vše o penězích. ROPA + PENÍZE to je to oč tu běží. Ale něco málo pravdy na těch Vetřelcích: Koloniálních Mariňácích je, že to byl vážně zbytečný produkt.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

TVL pěkný....

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍1

PredatorKRcz: Možná protože Colonial Marines byl komerční produkt. Tohle je srdcovka, kde základem hry je strach a hratelnost. Možná je to naivní ale je klidně možné, že na speciální edici jednoduše nezbyl čas XD Jinak nádhera :-) Na netu lítá i nový gameplay trailer dlouhý cca 3:30 min [s7]

Predator

Tohle také nesmí chybět ve sbírce, ale nejde mi do hlavy proč tato hra nemá sběratelku. Když jí měli takoví Vetřelci: Koloniální Mariňáci...

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

jej to je zase pěkné.. na to se moc pěkně kouká, akorát teda ty Irisový dveře podle mě málo skřípou oproti filmu, tam to byl zvuk, jak když jedu nehtama po tabuli ;o)

CZMARTY7
👍1

tohle je opravdu první pocta super legendě, jen to bude hustý asi fakt hodně...

kenji

No to vypada na paradni narez. Uz se tesim [s16][s16]

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👍3

ten zvuk je masaker! Večer, slúchadlá, jedna plienka (veľkosť XXL) a ideme nato ..

romo

Moc se mi to líbí,ale nevím kolika lidem se bude zamlouvat absence zbraní ... já takové hry mám moc rááááááááááááááááááááááááááááááááád [s7] ...akčních hororů je dost

kaktusak_cz
👍2

must have[s7]

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.
👍1

Už se těším :)

Darth_Štófi
Darth_Štófi #Palmárák
👍2

Tak až tento trailer mě přesvědčil že to bude parádní horovka co stojí za to.

Související články

Nejčtenější články