Alien: Isolation - Launch Accolades Trailer
novinka•pondělí 6. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SEGA
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (14)
luxus,uz se tesim az to zapnu
Speedyredy: Zprávy kolem hry jsem moc nesledoval. Myslel jsem, že se to má celé odehrávat na Nostromo. Proto mi to nedávalo smysl. :)
nesquik: byla a bude znovu. Pokud tedy budeš mít Nostromo edici. Hra samotná se jinak odehrává několik let poté (po události prvního filmu), co si zatím Ripley chrní v záchranném modulu. Hlavní hrdinkou hry je Ripley mladší, jenž pátrá právě že, po své zmizelé matce. Na jedné vesmírné stanici (ve které budeme hrát), má najít černou skřínku, která zahrnuje dějové události prvního filmu. Co najde sice nevím (tedy vím), ale určitě to bude velmi dramatické a napínavé prozkoumávání :-)
Sice to nedává moc smysl, protože jak známo Nostromo byla v prvním filmu zničená, ale stejně se těším :P
Hra ma vyjit zitra, ale kvuli blbe distribuci si zitra muzu hrat maximalne se sousedkou na babu :( Na PSN to lidi hrajou uz skoro tyden a ja zatim uspesne bojuji s tim, abych se na ne nedival ani o recenzi jsem okem nezavadil. Hrozna muka, to cekani !
parada [s7]
speedy skoč si stím linkem na čsfd:-)
Tak nám za doprovodu nehodící se hudby ukázali, jakých hodnoceních hra dosáhla. Na hru se těším, ale tenhle trailer se mi prostě nelíbí, resp. k vetřelci jako takovému se příliš nehodí. Zde ukázka správného traileru link Vím, je trochu starší :D ale ta atmosféra, to je prostě něco. Přeci jen, je to vetřelec :-)
Utrácejte prachy za nekvalitní hry, jen tak dál.
mě už přiblížili tuhle hru lepší videa než je tohle.jasnej kup
... debilko se nezapre [s1]
Já musím počkat do výplaty :-D
Už jen čekám na zítřejší 0:01 a můžu to rozjet [s12]
Pravy survivor horror! [s1]