Konzolista.cz

Alien: Isolation dostane příští týden první DLC

novinkaúterý 21. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Alien: Isolation dostane příští týden první DLC
Ještě před vydáním hororu Alien: Isolation nám vývojáři slíbili pět DLC balíčků, které rozšíří Survivor režim, který je hlavně o přežití a plnění několika úkolů. Dnes bylo potvrzeno vydání prvního balíčku, který se bude jmenovat Corporate Lockdown. Připraven bude ke stažení příští týden pro staré i současné konzole. Balíček bude monitorovat události na palubě vesmírné stanice Sevastopol, které se udály dříve, než dorazil tým Weyland-Yutani, takže přinese i zcela nového hrdinu, s nímž následně úkoly budeme plnit. Další čtyři balíčky Trauma, Safe Haven, Lost Contact a The Trigger budou následovat, datum bude teprve potvrzeno.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kazeasch

A už to konečně na konzolích funguje, nebo se to pořád škube?

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Skvele

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍3

dostane jen klíč, DLC je už ve hře :D

Sonyhacker

nic proti ale měli by spravit bugy,kde není na hard možno pokračovat,pak sem přišel na to jakto udělat aby vše zase fungovalo,je to u výtahu vylezete z něj,a najednou nemužete koukat na horu a dolu,poblíž je skřín do ktere se schovate a hra je funkční ...

Související články

Nejčtenější články