Konzolista.cz

Alien: Isolation dostalo tento týden Trauma DLC

novinkastředa 3. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Alien: Isolation dostalo tento týden Trauma DLC
Akční hororová hra Alien: Isolation dnes dostala na všech konzolích nové DLC s názvem Trauma, které rozšiřuje Survival Mode. DLC rozšiřuje hru o tři nové mapy Reoperation, Crawl Space a Overrun, přičemž jsou zaměřeny hlavně na rychlost hráče. Je totiž nutné je s hlavním doktorem Lingardem co nejrychleji proběhnout, sesbírat zásoby a hlavně se tedy vyhnout mimozemskému monstru, které má v těle kyselinu. Níže v novince se můžete podívat na záběry z tohoto rozšíření, další budou následovat v dalších týdnech.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Já si tedy s DLC nechám zajít chuť. Je to sice těžké, obvzláště u takovéto pěkné hry, ale nedá se nic dělat. Když budu kupovat, bude se stále vyrábět. Víc jako nesouhlas pro tuto raubířinu udělat nelze.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

[s15] vsechny dlc....koupim bazar,zahraji a prodam...pak az vyjde ultimatni edicemi ze vsemi sra***mi tak koupim do sbirky

Související články

Nejčtenější články