Akce Mortal Shell dostala podzimní update

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Oznámena akční hra Gang of Dragon od tvůrce série Yakuza
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 dostala právě slíbený bezplatný update, přidává českou lokalizaci
Komentáře (12)
Kostej: mám to stejně, dal jsem na zdejší pochvalné recenze a musím říct ze jsem udělal chybu, ta hra je proste blba. Soubojak je tragédie, leveldesign je výsměch souls hrám, nepřátele pořad stejní a atmosféra nula. To je snad ještě horší než lotf a to jsem si myslel ze nic horšího už hrát nebudu. Kurwa Miazaki dej sem už ten Elden ring. A beda ti jestli to bude battleroyal.
To ja uz tyhle klony na DS nikdy nekoupim ... A taky uz vim ze neni dobre se ridit podle chvalozpevu od ostatnich . Kdyz si pustim Mortal Shell tak si rikam tvl proc to hrajes co tu hledas ? To co tu hledas tu stejne neni ... a vypinam to
Pockam si na vybrouseny klenot Demon's Souls tam jsem jako doma
Cíl není dělat stejné hry, jako From. Cíl je dělat zábavné hry a Mortal Shell zábavná je. Mám rád Dark Souls, ale stejně tak mám rád Lord of the fallen, The Surge a také Mortal Shell
Čo povedať sú na dobrej ceste ale na majstrov z From Software zatiaľ určite nedorastli
Mě to přišlo strašně jednoduché. Dohráno sem to měl do 5 hodin max. Hrál jsem pouze s jednou zbraní (mečem) a krom hub sem nepoužil žádný item. Hráno za Tiela.
foto mod mel byt od zacatku,skoda.treti run se me uz moc nechce jit,chtelo by to nejaky poradny dlc
Supr hra. Koupil jsem ji za 400 na Epicu a byly to zatraceně dobře investované prachy. Jak už to u souls her mám, dojel jsem ji hned dvakrát po sobě. Pár hodin mi trvalo, než jsem se s hrou sžil (úplně normální situace v souls hrách), ale pak jsem už jen rubal o dušu. Doporučuju upgradovat jednu zbraň na max (já jsem měl favorita Smoldering Mace) a druhou posléze (Hammer and Chisel). V new game plus pak domastrujete všechny další. Je tam kyseliny habakuk. V prvním runu jen 12ks. Jako shell jsem měl za favorita Tiela. Má naprosto luxusní staminu. Komplexitou se to samozřejmě Dark Souls nevyrovná, hratelností už jo
Ještě jsem se k tomu nedostal a na PS4 už to nejspíš ani nestihnu. Leda ve zpětné kompatibilitě na PS5 nebo budu doufat, že by to mohlo vyjít časem i na ni.
Dnes vychazi krabicovka, tak jsem ji vzal, o to vic me tato zprava tesi. Mam rad Souls hry, ale je mi jasne, ze DS a Bloodborne se to nevyrovna.
Mc to se rozjede neboj začátek je na hovno
Bloodborne je Bloodborne.
ja koupil dneska placku.