Konzolista.cz

7 minut dlouhý gameplay trailer na Destiny

novinkapondělí 28. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 7 minut dlouhý gameplay trailer na Destiny
Na dnešek vývojáři s Bungie slíbili nový trailer na svojí akční hru Destiny. Nakonec jsme se dočkali hned 7 minut dlouhého gameplay videa, které ukazuje kooperativní akci uvnitř lokace Devils' lair, v níž se to hemží spoustou nepřátel. Na video pocházející z PlayStation 4 (Bungie potvrdilo, že jde o hlavní platformu) verze se určitě podívejte, naleznete ho níže v novince. Hra Destiny vychází letos 9. Září pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (26)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Pleskavec

To ma bejt jako nake half mmo? neci tto hledat . Sem pred casem cetl ako , ze tam ma byt naka mesta s lidma, treba aukce atd. jeto tak?

426kahemi

Nechápu že je z toho tolik lidí na větvi.. Ať na to koukám jak chci, tak mi ta akce teda nijak zajímavá nepřijde...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Abych pravdu řekl, tak mě to moc nechytlo...To mám teda v hledáčku o dost lepší hry.

biohazard1979
👍2

nuuuuuuda...shit

JHfr3ak
👍2

Hm takže se mi to teď potvrdilo - vypadá to příšerně po všech stránkách, typickej Bungie projekt... :(

Predator

Kdo by si kdy dříve pomyslel že bude Bungie spolupracovat se SONY a navíc tak úzce že!?

mevi

Až moc jak Borderlands. No uvidíme, jak bude bavit beta.

SpawN
SpawN #Sony

Luxusní už se těším až vyzkouším betu [s16]

Krox
Krox #noping out

když mužu tak pomužu :D

Conan80
Conan80 #Conan80

Krox dik za info

Krox
Krox #noping out

to conan: na začatku leta

razi
razi #Ps4

hmm mňamka

Conan80
Conan80 #Conan80

Nevite kdy bude ta beta?

dado20

moc sa tešim, kazdopádne nič nové pod slnkom Borderlands v obrovskom svete už aby sa to točilo v mechanike

Banan

to bude HIT jako prase

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Bude tam normální mp typu pvp

Krox
Krox #noping out

to wita22: urcite vtehle hře bude taky MP :D toho bych se nebal

wita22
wita22 #loading...
👍3

tak ja v tom vidim warframe kterej me moc nechyt a to je zadarmo.A toje jen proti botum?tesil jsem se ale ted fakt nevim

smrtijed1
👍2

Hmmm vypada to zajimave ale tu Betu si musim zahrat aby mne to presvedcilo na 100%

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍1

Vypadá to luxusně warlock je jasnej :)

Spoock
Spoock #geek
👍1

Smrdí to jako lepší, hezčí Borderlands, čekal jsem trošku zajímavější ukázku, ale zřejmě do podzimu toho bude ještě mraky.

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer

Wau to bude boží..Těšim,těšim...

xRay
xRay #Really?
👍1

Gibsn: tvl, jsem dneska nejakej pomatenej :D

Gibsn

švýcarskou? :D

xRay
xRay #Really?
👍5

Halo melo svedskou trojku s Mass Effectem a Borderlandsem a za 9 mesicu vzniklo tohle :D

MarcusChef
MarcusChef #Team PS/XB
👍2

Wau, vypadá to parádně. Těším se.

Související články

Nejčtenější články