7 minut dlouhý gameplay trailer na Destiny
novinka•pondělí 28. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (26)
To ma bejt jako nake half mmo? neci tto hledat . Sem pred casem cetl ako , ze tam ma byt naka mesta s lidma, treba aukce atd. jeto tak?
Nechápu že je z toho tolik lidí na větvi.. Ať na to koukám jak chci, tak mi ta akce teda nijak zajímavá nepřijde...
Abych pravdu řekl, tak mě to moc nechytlo...To mám teda v hledáčku o dost lepší hry.
nuuuuuuda...shit
Hm takže se mi to teď potvrdilo - vypadá to příšerně po všech stránkách, typickej Bungie projekt... :(
Kdo by si kdy dříve pomyslel že bude Bungie spolupracovat se SONY a navíc tak úzce že!?
Až moc jak Borderlands. No uvidíme, jak bude bavit beta.
Luxusní už se těším až vyzkouším betu [s16]
když mužu tak pomužu :D
Krox dik za info
to conan: na začatku leta
hmm mňamka
Nevite kdy bude ta beta?
moc sa tešim, kazdopádne nič nové pod slnkom Borderlands v obrovskom svete už aby sa to točilo v mechanike
to bude HIT jako prase
Bude tam normální mp typu pvp
to wita22: urcite vtehle hře bude taky MP :D toho bych se nebal
tak ja v tom vidim warframe kterej me moc nechyt a to je zadarmo.A toje jen proti botum?tesil jsem se ale ted fakt nevim
Hmmm vypada to zajimave ale tu Betu si musim zahrat aby mne to presvedcilo na 100%
Vypadá to luxusně warlock je jasnej :)
Smrdí to jako lepší, hezčí Borderlands, čekal jsem trošku zajímavější ukázku, ale zřejmě do podzimu toho bude ještě mraky.
Wau to bude boží..Těšim,těšim...
Gibsn: tvl, jsem dneska nejakej pomatenej :D
švýcarskou? :D
Halo melo svedskou trojku s Mass Effectem a Borderlandsem a za 9 mesicu vzniklo tohle :D
Wau, vypadá to parádně. Těším se.