Konzolista.cz

30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2

novinkapondělí 14. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
PlanetSide 2 od studia Sony Online Entertainment je hodně oblíbenou akční MMO hrou na PC, přičemž už v brzké době by se měla dostat i na konzoli PlayStation 4. Snad se v brzké době dočkáme nějakého toho data vydání. Každopádně na začátku tohoto měsíce proběhla ve hře obrovská bitva mezi evropskými a americkými hráči, přičemž na mapě se v jednu chvíli pohybovalo až 480 hráčů. Tato obrovská bitva byla zachycena na video, takže se můžete podívat, jak zhruba probíhala. Video naleznete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2
30 minut z obrovské bitvy ve hře PlanetSide 2

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
georgebce
georgebce ##PS4

Jak říká honzyczech. Na tuhle hru jsem se obrovsky těšil a byl to jeden z důvodů, proč jsem z X360 přešel na PS4. Oznámení se z launche posunulo prvně na začátek 2014 a teďka je hra ve fází kdo ví jaké, a má vyjít kdo ví kdy(nejspíše někdy přelom léto/podzim, jestli vůbec). No a jak bylo řečeno jelikož v létě startuje beta Destiny, tak jak jsem se na tuhle hru strašně těšil tak teďka ji tak maximálně okrajově naťuknu. No, bohůžel, podzim má pro mě hodně silnej line up, takže sem hodně zklamanej.

IvoryCZ

V takových číslech to bude prostě masakér

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$

Tady asi nebude trvat jedna hra 10 minut:-D

Vojta_cz
👎2

Nic moc ...

Související články

Nejčtenější články