Konzolista.cz

20 minut z hororu Alien: Isolation

novinkačtvrtek 14. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 20 minut z hororu Alien: Isolation
Hororová hra Alien: Isolation během E3 u herních novinářů zabodovala, takže není divu, že jí vývojáři ze studia Creative Assembly vzali i na GamesCom, kde je možné si ji zahrát na konzoli PlayStation 4. Právě z této verze nyní pochází téměř 20 minut dlouhé gameplay video, na které se můžete podívat níže v novince, z něhož se dá určitě udělat dobrý obrázek o tom, jak se bude Alien: Isolation hrát, a jak vůbec vypadá. Alien: Isolation vyjde v říjnu pro konzole nové i staré generace.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
pipox
pipox #PS3 Pro

Vyzerá to dobre,ale som zvedavý,ako to bude vyzerať na dosluhujúcich konzolách... [s11]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Luxus [s7]

Stvou mne vyvojari,ze nemaji koule na to,aby tam byla ve hre pouze jedna jedina moznost jak tu hru hrat...totiz,jak te kdokoliv zabije,musis hru hrat uplne od zacatku.

Mam dojem ze psali o tehle obtiznosti ale urcite tam budou i jine a to je skoda :)

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍1

...kaktusák nekecal je to pecka [s6]

kaktusak_cz
👍2

haleluja ,herni bohove jsou ,todle jsem od aliena ocekaval a ono se to naplni ,paraaada ,konecne poradnej alien[s7]

J3Ns
👍1

Po tomhle videu už z hlediska gameplay věřím ze nás po dekádě čeká kvalitní Alien hra. Estetický je to [s7] - ohromná pocta prvnímu filmu. Těším se.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

krasa

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Jiricek9: V pravém horním rohu videa se občas objeví informace, z jaké verze je video. Část videa je z PC, část z PS4. Nesledoval jsem celé video, tak tam třeba bude i XBOX.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍3

dopitapetr: koukni na gameplay a neřeš to, hlavní je, že se můžeme mrknout jak to vypadá :-)

dopitapetr
👍2

Když ten gameplay pochází z PS4 verze, tak proč je tam vpravo nahoře napsáno PC GAMEPLAY ? Je taky vidět, že to hraje na Xboxovém ovladači.[s9]

CZMARTY7
👍5

Covece, já se na to těším jako malej kluk[s11]

Spilif
👍9

Protože na příchod nextgenu nebyl nikdo připraven :-D

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥
👍1

Proč všechny ty dobré hry vycházejí až tak pozdě?! Já je už chci teď! [s6]

Související články

Nejčtenější články