20 minut z hororu Alien: Isolation

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (12)
Vyzerá to dobre,ale som zvedavý,ako to bude vyzerať na dosluhujúcich konzolách... [s11]
Luxus [s7]
Stvou mne vyvojari,ze nemaji koule na to,aby tam byla ve hre pouze jedna jedina moznost jak tu hru hrat...totiz,jak te kdokoliv zabije,musis hru hrat uplne od zacatku.
Mam dojem ze psali o tehle obtiznosti ale urcite tam budou i jine a to je skoda :)
...kaktusák nekecal je to pecka [s6]
haleluja ,herni bohove jsou ,todle jsem od aliena ocekaval a ono se to naplni ,paraaada ,konecne poradnej alien[s7]
Po tomhle videu už z hlediska gameplay věřím ze nás po dekádě čeká kvalitní Alien hra. Estetický je to [s7] - ohromná pocta prvnímu filmu. Těším se.
krasa
Jiricek9: V pravém horním rohu videa se občas objeví informace, z jaké verze je video. Část videa je z PC, část z PS4. Nesledoval jsem celé video, tak tam třeba bude i XBOX.
dopitapetr: koukni na gameplay a neřeš to, hlavní je, že se můžeme mrknout jak to vypadá :-)
Když ten gameplay pochází z PS4 verze, tak proč je tam vpravo nahoře napsáno PC GAMEPLAY ? Je taky vidět, že to hraje na Xboxovém ovladači.[s9]
Covece, já se na to těším jako malej kluk[s11]
Protože na příchod nextgenu nebyl nikdo připraven :-D
Proč všechny ty dobré hry vycházejí až tak pozdě?! Já je už chci teď! [s6]