Konzolista.cz

18 minut ze závodů Driveclub

novinkaneděle 17. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 18 minut ze závodů Driveclub
Těšíte se na Driveclub? Asi hloupá otázka. Každopádně dnes tu pro vás máme hned 18 minut dlouhé video, které bylo pořízeno na GamesComu, které ukazuje nejenom pěknou grafiku, ale i model poškození, menu, noční závod a několik rozmanitých tratí, po kterých budeme jezdit. Na video se můžete podívat níže v novince, určitě budeme zvědaví na vaše dojmy, takže je napište do komentářů. Driveclub vychází exkluzivně pro PlayStation 4 už 9. října letošního roku.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (64)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Tyhle videa jsou po stránce kvality jedna velká hruza, ale urcitou vypovídací hodnotu (i pres všechno to tresení, doostrování, cukání, približování, vzdalování atd.) mají. V reálu bude tahle videohra - podle dosavadních zpráv a ruzných strípku informací - zrejme pastvou pro oci a teším se, až jí prvne spustím a vydám se na ty nádherný trate. Tak jasne, že i foto s tímhle krasavcem bude link [s14]

Pokud jde o komentáre ruzných lidí (nejen tady), kterí se smejí jízde "o svodidla" nebo penalizacím pri zajetí "metr do pangejtu", tak tihle hráci by si meli uvedomit, že je to úcel hry. Jde o to zatocit s neférovýma hrácema, nabudit týmovýho ducha a jak se ríká "vycistit zrno od plev". Tým, který bude chtít slavit úspech, tak takový tým bude muset jezdit ciste. A ti co resí arkádovost? DRIVECLUB nikde není propagovaný jako simulace, ale i pres to, ze je jízdní model pojatý arkádoveji, tak pokud jede nekdo, kdo má neco naježdeno, tak DRIVECLUB (navíc v kombinaci s volantem) rozhodne nijak prehnane "arkádove" nepusobí a dívá se na to velice dobre..

Když si ovšem k takovýhle videohre sednou trumberové, co chtejí za každou cenu vyhrát, stuj co stuj, tak nejen, že se jim jejich cíl nepodarí vetšinou naplnit, ale navíc jejich jízda vypadá tak katastrofálne jako na rade videí. A delat si závery ze hry jen na základe jízd podobných brídilu, to muže jedine idiot, nezlobte se na me. Uprímne, budu-li chtít, tak i ze všech tech "simulátoru" typu iRACING, rFACTOR, PROJECT CARS, GRAN TURISMO, FORZA MOTORSPORT atd. udelám svojí prasecí jízdou takový arkády, že to svet nevidel [s14]

Ale delat to nebudu, nemám k tomu žádný duvod. Rád jezdím ciste (samozrejme po silnici), takže me osobne nejaký penalizace za vyjetí mimo vozovku, za zkracování si cesty, za opírání se o svodidla nebo za bourání do ostatních závodníku, nijak netrápí. Pokud nekoho "prasecí" styl jízdy naopak baví, tak s chutí do toho, každýmu podle jeho gusta, ale aby takový "závodníci" nesplakali nad výdelkem..

Ono je sice hezký dorazit do cíle jako první (i když už jenom s necím, co bývalo na startu krásným automobilem), ale jestli jsem automobilovou videohru DRIVECLUB pochopil správne, tak to bude závodení postavený na týmový spolupráci. Ze závodení se budou nejspíš získávat body. Ty body se budou v týmu scítat dohromady. A díky poctu bodu budou týmy vyhrávat, prohrávat, klesat v žebríccích nebo v nich naopak stoupat..

A jsem opravdu velice zvedavý na to, kdo bude ve svým týmu trpet osly, kterí sice dojedou do cíle jako první, ale díky všemu tomu "vymetání" príkopu, "broušení" svodidel nebo "rozrážení" souperu, si privezou x tisíc trestných bodu (který se odectou od výherních bodu týmových kolegu, kterí jeli ciste) a ve finále tak budete týmem prohrávajícím. Krásná predstava. I když, nejspíš se pletu a "drtici plechu" budou v DRIVECLUBu zásadne vyhrávat, jelikož mládenci z EVOLUTION STUDIOS neférovýmu závodení urcite fandí, ne? [s6]

Nemám nejmenší pochyby o tom, že se budu u tohohle "arkádovejšího" závodení náramne bavit...

RobotCZ
👍1

Majsta...no jen aby v tom nebylo něco jinýho, nejdřív ti leze do fotek a pak se pokusí vlízt do trenek....jen aby to nebyl GAY,nebo úchylák....dejme si na něj pozor(je teplý a je z Jihlavy :-D )

Jináč hra se mi líbí čím dál tím víc. No jsem na to zvědavej, až to budu mít v pazourech

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

MAJSTA: takže nikdy, ale už se frnda přiznal, že je křupan, tak třeba je ještě šance[s6]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍3

Majsta: to se načekáš [s6]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍7

Používat na internetu cizí fotky je na hraně zákona i banu.

AdamekDave
👍5

Je to smutné ako u bájneho xka s vykonom 32 x360 teraz dáva horizonta bez fyziky a s grafikou ako jediná 360tka a potom musia páni zelený smutne a závistlivo kukat ako majú vypadat hry:)

Xbot1
Xbot1 #onepower
👎8

Delay Club se super featurou vyjeď 1 metr z trati a už tam bliká respawn :D Něco jako link

Bourací autíčka z kolotoče vydávaný za simulátor. On to je simulátor. Simulátor Need For Speed na Ps1 :D :D

razi
razi #Ps4
👍2
👎1

jsou to Evolution Studios.. myslim si že to hovoří za vše. každej má právo na nějakou chybu, ale u Driveclubu bych na to zrovna opravdu nesázel

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍3
👎2

Tak to se bude prodávat jako rohlíky! [s16]

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Někde sem četl ze ps+ verze bude v říjnu stejne jako plna

the_edge
the_edge #dave3345
👍3

HDR-forgames bylo pred rokem,v tu dobu jsem ani ja nepredpokladal nejaky obrovsky uspech teto hry,ale zrovna na teto hre je videt ze vyvojari odvedli za posledni rok poradny kus prace.

ja driveclubu verim,protoze za nim stoji vyvojari kteri msji ns triku uz nekolik uspesnych zavodnich serii.

kaktusak_cz
👍6

take bych po videu rekl ze je to otom kdo jak jezdi,je jasny ,ze pokud to nekomu neprijde do ruky tak bude jezdit od mantaku k mantaku a moc si to neuzije ,ale ti co jim to pujde si ulitnou ,ten manik jel hodne dobre,konecne nejake kvakitni video ,stejne tak pujde oto si to zapamatovat ,pak uz to bude hracka ,chci arkadu na odreagovani a todle arkada je s krasnym okolim ,sem stim [s14]

dado20
👍7

HDRcz: áno... pred rokom ty jeliman

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍11

Zavody tanku.....tak to je super znameni :) pac RidgeRacer7,moje oblibena...ma to tam taky :) Marcus potesil,pise ze se jezdi skvele.Till ze zas blbe.Tak kurna jak ? :D Spis jde o to myslim,ze ne kazdemu proste SEDNE jizdni model.Tak jak u mne je bozi RR7...nekdo zas bojuje s ovladanim.Tvurci jsou zkuseni borci v autech....verim ze mne se to bude libit ale budu prisny :) Samozrejme jasna koupe [s7]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍8

Je vam doufam jasne ze kdyz Driveclub dokaze tohle co teprve dokaze GT7 - ps4 je proste kus zeleza ... [s7]

HDRcze
HDRcze #Games4Life
👎6
👍2

No já jsem měl tu možnost si to zahrát na ForGames a někdy jsem měl pocit, že hraju nějaký závody tanků, plus ta otřesná fyzika, kde zachovali jen zákon odrazu ... Tahle hra bude jen pro graphic whores, ostatně ona se tady ani jinak neprezentovala, což je škoda, protože od tvůrců Motorstormu sem čekal trošku víc

Harnet
Harnet #SONY
👍7

Stinky a klid tady bude, až pusti ven Drive Club, konzolista bude web duchu a kachlo si bude psat sam pro sebe [s6][s6][s6] Všichni budeme sjiždet pneumatiky [s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Harnet: to by bylo skvělý, protože část zdejšího osazenstva by odvezli na JIPku a byl by tu klid[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Geny: A v čem nemám pravdu, že si mě dal mínus[s6]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Soky, proč ? DC a stejně tak Forza jsou na tom hratelnostně dobře. Žádnej led.

Harnet
Harnet #SONY
👍5

Kdyby prišti mesic dali na PS+ to demo Drive Club [s7] Pekne mesic pred vydanim navnadit fanoušky [s6] To by byl mazec [s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

Npnk: Jasne, takže tvůj názor má hodnotu onoho výkalu na ledu.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍17

Je srandovní pozorovat, že čím víc se blíží ta doba, kdy nám začne Sony předkládat jednu lahůdku za druhou, tím úměrně stoupá nervozita u některých členů ZU a hledají mouchu na každém hovně. Pánové, doporučuji si utřít ten monitor, co jste si poprskali vztekem po GC, aspoň pořádně uvidíte ten luxus, co se na nás ovečky chystá. Ono je totiž krásné být Sony ovcí, béé,bééééé,bééééé[s6]

AdamekDave
👍3

Hratelnost je sice prednejsia ale nikto ti nechce kukat na oldgen grafiku aj ked u Forzy ide o open world naviac ani ta forza veru s tym modelom nevypadala na ktovieaku slavu

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍11

Přilejeme dalších KRÁSNÝCH 40 minut.[s4]

link

Ať si tu prská kdo chce,co chce,tohle je prostě GIGA bomba.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Soky, ne.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

NPNK: Tys to hrál?

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Není u aut rozhodující hratelnost ? I akráda by neměla bejt simulace hovna na ledu.

Wickett
Wickett #Sorted
👍4

Cloud to zachrani, nezoufejte[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍4

Hej vyzera to rovnako,teda pro toho kdo ma sedy zakal,vlastne zeleny[s6]

Související články

Nejčtenější články