Konzolista.cz

16 minut z PlayStation 4 verze akčního RPG Dragon Age: Inquisition

novinkapondělí 3. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 16 minut z PlayStation 4 verze akčního RPG Dragon Age: Inquisition
Studio Bioware před několika hodinami oznámilo dokončení svého akčního RPG Dragon Age: Inquisition, které tak bude moci vyjít konce měsíce na staré i nové konzole. Pořad PlayStation Access k této příležitosti přinesl hned 16 minut dlouhé video z finální PlayStation 4 verze, v němž vám řekne 8 důvodů, proč budete tuto hru milovat. Během videa samozřejmě nechybí ani spousta gameplay záběrů, a určitě se dozvíte i nějakou tu informaci, o níž jste nevěděli. Na video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
kokodas

Vypadá to jako onlinovka bez onlinu, takže to bude nejspíše velké zklamání

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17

Edge...máš pravdu,na ps3 GTA dohráno a kupovat zase tu samou hru se mi nechce.Jinak na DAI se těším jak malej jarda

the_edge
the_edge #dave3345

one- treba ti kdo gta5 hrali uz pred rokem.

CeskyLev1886
👍1

Vypadá to hodně hezky. Vidím to na pořízení o Vánocích.

One
One #☯☯☯
👍1
👎1

Kdo bude mít na tohle čas, když výjde GTA?

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👎1

Pane jo, vypadá to opravdu nádherne, pohádkove. Nijak jsem tuhle videohru nesledoval, takže veliký prekvapení, ale bez CZ lokalizace (titulku) jdou tyhle rozsáhlý RPG hry bohužel mimo me. Tak rád bych si zahrál treba FINAL FANTASY sérii, ale nemám moc chut tam (bez cestiny) jenom "tupe" pobíhat a z príbehu samotnýho i z dialogu postav nemít nic..

Ovšem možná je to tak dobre....díky jazykový bariére alespoñ clovek u her neprosedí pul života [s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

[s7]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

To bude lepsi jak prvni dil ... Tesim se na nove dobrodruzstvi [s7]

chasmi
chasmi #chasmi

Škoda té češtiny, tak zase jen čekačka na zaklinače3.

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
👍2

Štve mě ta lokalizace.Nemám buňky na takový rozsáhlý rozhovory v angličtině.[s13]

Banan

Neuvažoval jsem pořídit, ale tohle video mě přesvědčilo o koupi

Související články

Nejčtenější články