10 minut dlouhý deníček hry Saros o vytváření hlavního hrdiny

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Cory Barlog: Kratos dostane v budoucnu své vlastní hry God of War
novinka
Oznámena akční hra God of War Laufey pro PlayStation 5
novinka
Dune: Awakening vyjde v září pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S
novinka
Survival horor ILL se připomíná novým trailerem, vyjde v příštím roce
novinka
Krvavá ukázka z akční hry Marvel’s Wolverine
novinka
Annapurna Interactive oznámila přípravu dinosauřího survival hororu The Lost Wild
novinka
Nový trailer na Tomb Raider: Legacy of Atlantis, vyjde v únoru příštího roku
novinka
Akční hra Phantom Blade Zero byla odložena na konec října
novinka
Studio Firesprite připravuje krvavý horor Until Dawn 2, vyjde v příštím roce 2027
novinka
Nový trailer na hru Onimusha: Way of the Sword, známe datum vydání a dnes vychází demoverze
Komentáře (28)
@lagZz: Ja ti nevim, ale kdyz ctu v diskuzich o cmoudech, tak me ta barva kuze napadne. :-D Jinak ta hra ma do mainstreamu fakt daleko. Pokud Sony jeste nekdy da Housemarque penize, tak budou muset jit zcela jinym smerem, to jsem chtel rict.
@Starky Nikdy neslo o barvu pleti hrdiny to za prve a za druhe prave to otevreni se mainstreamu (zjednoduseni, primocarost) te hre zlomilo vaz…
EDIT: V reakci na to cos napsal nademnou, pokud fakt někomu vadí že je Ind tak je mi těhle lidí dost líto, to je to poslední co by měl být u téhle hry problém...
🤣🤣
@TimeSplitter počkej chceš mi říct že ta slatanina byl příběh 😃 , hlavně ten konec žena skončí s černou lesbou 😁,tvl studia od Sony ať se radši vykašlou na příběhové hry a začnou dělat hry zaměřené na hratelnost pač silné story jim vážně nejde.
Komentář byl uzamčen
Homofobní urážka (lesby patří do porna)
Hra je fakt neskutečna pecka a je mi docela fuk ze to je Ind nebo cuckold 😀
Hrat to můžu pořád dokola a druhá půlka hry mi přijde ještě mnohem lepsi než první.
@TimeSplitter Jo jako Sony v tech poruchach fakt vladne, to je strasny.
Hra je fakt libova, ta hratelnost je neuveritelne navykova. Me to bavi vic nez Returnal. Ty modifikatory zatim nepouzivam a nekdy se potim. :-)
Bohuzel je asi jasne, ze dalsi hru jako Saros a Returnal, uz od Sony neuvidime. Hra sice nema velky rozpocet, podobne jako treba Ghost of Yotei, ale narozdil od Sucker Punch, kterym se investice vratila po trech tydnech, tak Saros se mozna ani nezaplati. Returnal mel podobny problem.
Pokud Housemarque dostane dalsi sanci, tak budou muset jit mnohem vic do mainstreamu. A jak to tady opet procitam, tak budou muset zmenit i barvu pleti hrdiny. :-D
Curaka do huby za toho vyjebaneho Terminatora, ktery zamyka uplne picoviny.
@Evžen Detox Nenech si to zkazit, v určitých ohledech je ta hra špica. Choď do diskuzí az to dohraješ. :)
@Evžen Detox On zminil jen cast toho, cele je to jeste horsi.
Dalo by se to shrnout jako "Indian Cuck Fantasy". x)
link
Co je extremni skoda, protoze hratelnostne a graficky to vypada velmi dobre, ale jinak je to proste dalsi z mnoha woke potratu, jako temer vsechny Sony hry za poslednich x let.
V podstate na PS5 snad nevysla jedina jejich hra, ktera by neobsahovala nejakou takovouhle propagandu.
Teda krome Astrobota a Helldivers.
Jinak pokracovani zabehlych znacek i nove IP vsechny do jedne zprzneny.
@MistrOkurka To tam jsou fakt takovy hovna? Sakra to vedet driv, tak to nepodporim.
Já nevím no, mě přijde příběh o tom, že ženu týrá manžel násilník a alkáč, ona ho pak opustí a kvůli traumatum z chlapů si radši najde ženskou docela legit. Tohle se normálně děje. Nechápu co je na tom woke.
Každopádně ta snaha Housemarque do každé jejich nové hry cpát podpříběh z reálného světa mi vadí. Když jsem v půlce hry pochopil, co se děje, tak jsem úplně přestal vnímat to, co se děje na Carcoze, a snažil jsem se dostat na konec. Měli víc vyšperkovat ten sci-fi kosmický horor, zajímavější dialogy a lore, než se na to zase snažit naroubovat reálné problémy.
Writing je totiž z 50% hrozně plitkej a o ničem.
Gameplayově mě to začalo nejvíce bavit až v posledních lokacích, které začaly připomínat Returnal, s náhodně generovanými místnostmi a challenge roomy. Kéž by byla taková celá hra, první půlka je dost přímočará.
Naprosto parádní hra. Včera padnul pan Architekt. Dostal jsem se do totální flow. Celý run mi vycházel a tak tedy na čtvrtý nebo pátý pokus konečně down. Další biom vypadá zajímavě. Ta hra zní, vypadá a hraje se naprosto skvěle.
@czDante92
Komentář byl uzamčen
Přímá urážka etnické skupiny (India)
tenhle čmoud byl silně nesympatický tak jako všechny postavy ve hře
Hra pro humus aky
Komentář byl uzamčen
Přímá urážka etnické skupiny (humusáci)
@jirisvec link
@lagZz starý chuj?
Padišáh 😃
@Cthulhu Nejde ani tak o to ze je ind ale spis o to ze je cuckold…
Skvělá střílečka s doom eternal vibem, mam tam 10 hodin skvěle zábavy a indicky hlavni hrdina me nijak napohorsil a ani neurazil,nezahrahrat si tuto super pařbu, protože hlavni hrdina je ind ci co,je docela hloupe.
Woke 🤣
Čekám na vyjádření nejchytřejšího analitika 🤣
Zajímalo by mě jestli se někdy dočtu jak indické nebo jiné jihoasijské studio obsadilo do hlavní role své hry fina. Tipuju že spíše ne, to jen Cuckmarque a další evropští progresivisté se rádi divají na svoje hry z židle vedle postele.
Saar do not redeem the gift card saaar!