Konzolista.cz
Konzolista.cz
DomůKalendářČlánkyHryVideaKonzoleFórumKonbookyKvízPac-n-SnakeO násKondar
Sleeping DogsSquare Enix
Sleeping Dogs
ps3x360

Sleeping Dogs

Střílečka, Adventura

Vývojář
United Front Games
Vydavatel
Square Enix
Žánr
Střílečka, Adventura
Vydání
17. srpna 2012
Sleeping DogsPreviewSleeping DogsSérie True Crime byla vždycky tak trochu v pozadí a ve stínu slavného Grand Theft Auta, ačkoliv s ním nikdy nesoupeřila a šla si spíše svojí vlastní cestičkou. První díl True Crime: Streets of LA vyšel v roce 2003 a zanechal po sobě velmi příjemný zážitek. O dva roky později vyšlo pokračování s názvem True Crime: New York City, ale tomu se už tak moc nevedlo a většinou si odnášelo jen lehce nadprůměrné známky. Přesto se Activision rozhodl, že se na tuto značku nevykašle, a před několika lety oznámil třetí díl True Crime: Hong Kong. V tu chvíli ovšem nikdo ani trochu netušil, že nakonec to s hrou bude trochu jinak.Přečíst preview 19. dubna 20128

Galerie

16 obrázků

Uživatelské recenze

0

Zatím nejsou žádné recenze

Reklama

Související články

15
Vyjde Sleeping Dogs HD pro PS4 a Xbox One?novinkaVyjde Sleeping Dogs HD pro PS4 a Xbox One?14.06.1418
  • United Front Games připravují next-gen hrunovinkaUnited Front Games připravují next-gen hru30.01.131
  • Sleeping Dogs dostane příští týden nové DLC Movie MastersnovinkaSleeping Dogs dostane příští týden nové DLC Movie Masters27.01.139
  • Oznámeno nové DLC do Sleeping DogsnovinkaOznámeno nové DLC do Sleeping Dogs21.09.123
  • První recenze na Sleeping DogsnovinkaPrvní recenze na Sleeping Dogs14.08.1210
  • Sleeping Dogs v launch trailerunovinkaSleeping Dogs v launch traileru13.08.124
  • Jak ohodnotily Sleeping Dogs první recenze?novinkaJak ohodnotily Sleeping Dogs první recenze?20.07.127
  • Sleeping Dogs s hvězdným dabingemnovinkaSleeping Dogs s hvězdným dabingem18.07.126
DomůKalendářČlánkyHryVideaKonzoleFórumKonbookyKvízPac-n-SnakeO násKondar
FeedlyRSSFacebookTwitterYouTubeInstagram
Barevné schéma:

© 2008 - 2026 www.konzolista.cz (33921f04)

O nás|Zásady ochrany, provozovatel|Redakce|Kondar|