Oddworld: Stranger’s Wrath HD
recenze•čtvrtek 5. ledna 2012•Martin Šmíd•

Zdroj: Oddworld Inhabitants
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama

















novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
novinka
Příští týden začne ve hře Diablo IV jedenáctá sezóna Season of Divine
Komentáře (11)
Krásný remake,takhle to má vypadat!Sice jednoduchý příběh,ale to vše je doplněno na chytlavé hratelnosti.Délka kampaně přes 10 hodin.
Nevím jaká ta hra bude tak se nechám překvapit ale doufám že dobrá [s14]
No dle videa[s8]...novej typ hry,ale mě tohle video neoslovilo a nepřesvědčilo o možný koupi.Možná to bude slušnej kousek pro novopečený ( možná i starší[s14]) pařany,ale jako "pamětník" starýho Abeho,kde si člověk musel pomalu roztavit hlavu přemejšlením[s3] aby se hnul dál,mě tohle určitě nechytne...Ale ta muzika ve videu mě zase oslovila hodně...[s16]
Stará dvoudílná klasika je zkrátka o něčem úplně jiném a ta mně bere mnohem víc. Právě na tu starou klasiku předělanou do HD se těším. Tohle mně na vždy mine. Ale určitě si zaslouží pochvalu za snahu tak dobře oprášit starší titul.
Doufám, že pro nás Oddworld inhabitans chystají ještě to regulerní 3.pokračování o kterém se holedbali už před více než 10 lety.
no uz se moc tesim az si to zahraju, munch's oddyssey byla pecka, takze o stranger's wrath pochyb nemam
uroboros: Dit abe je stale takova sračička. V stranger wrath nehrajes za abeho , ale za strangera !
Abe byl vždycky taková sračička kterou zabil každej prd takže člověk musel přemýšlet co udělá a oni z něj udělají Ramba [s6] vtip roku
Je to pecka [s16]
Já měl neskutečně rád Abeho, tohle je už uplně něco jinýho.
Uz to prochazim po treti.Je to pecka.Oddworldy jsou vsechny kvalitni gamesky.