Final Fantasy XV: Episode Duscae
preview•neděle 29. března 2015•Leon•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (6)
Tokio Hotel made in Japan ? omg...
FF15 se těšim jak malej kluk na lízátko[s14] byl jsem na tom zavislej od té doby co jsem dostal poprvé PC. Před rokem jsem si pořídil PS4 a toto je pro mě asi nejvíc očekávaná hra. [s14] Vůbec se nebojím že by to nebyla fantastická hra [s14]
"Final Fantasy XV: Episode Duscae je jedním z největších, nejpůsobivějších a nejkvalitnějších demoverzí"
To je vtip? Co ty strašný FPS dropy? Co ten jalovej soubojovej systém, kterej evidentně ještě ani není dodělanej (pokud je, tak to potěš koště...), podivný pohyby postav atd...
Já osobně teda to demo spíš nedoporučuju, protože mě osobně akorát tak naštvalo.
Zatím to zní krásně. Tenhle měsíc asi koupím PS4 tak to hned vyzkouším
dalsi dilu jsem uz vubec neveril. cela serie FF je uplne jinde, nez kdyz jsem s ni zacinal. k tomuto demu jsem pristupoval, jako k posledni sanci pro tuto serii z me strany.
mno, ze z toho udelali sandbox, by mi ani tak nevadilo. hodne jsem se bal soubojoveho systemu....po dvou hodinach behani, kdy se mi tajil dech z monster, ze zapadu slunce, z hudby, jsem zjistil ze bojuju jako zamlada a dela mi poteseni kazdej final kill....
mno a pak na hole plani kdyz jsem porcoval hovezi, mi hra nabidla zakouzlit a ja se xxx blahem. AEONI jsou ZPET v PLNE krase.....
kdyz dojela animace, koukal jsem na dohorivajici kousky travy...vedel jsem ze tuhle hru zase kupuju v nejvetsi limitce kterou my squareenix nabidne.
odlozim destiny a vratim se k mecum a japonske uchylne herni perle.
Skvělý demo, po dohrání jsem byl nadšen, už jen když stojíte v té úžasné krajině je zážitek, určitě si to ještě párkrát zahraju. Nemůžu tomu vytknout nic až na kameru, která je taková chaotická i při locku na cíl. Uvidíme, snad se dočkáme třeba v příštím roce [s14][s12]