Známe zápletku kampaně v Battlefield Hardline

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
Komentáře (7)
Doufám,že to pořádně upraví na next gen konzolí . doufám,že příběh bude boží a multák ještě lepší,ale to je jen můj sen[s13]
Radek ale kdyby to bylo doopravdy policie proti gangu ale když policie běhá s AKM a zloději se štíty a kdyby tam v SUV nebyly miniguny ja chápu že v USA je až taková zločinnost, že každé průměrné vozidlo má minimálně minigun a policie se běžně na vloupačku nechává volat proti pozemní stíhačky jako podporu
Proč všichni urážíte Battlefiled? Najdou se lidi co maj tuhle hru rádi a rádi se k ní vrací!Já osobně nemam rád Call of duty a novej díl COD mi nic neříká a nelíbí semi ale nemusim to hned ventilovat a všem tu hru zhnusit.Nechápu co byste chtěli za příbeh,zvlašt když je to hra s válečnou tematikou.Válka není jen voják proti vojákovi ale i policie proti gangu.:-)
Zní to docela zajímavě ale stejně to určitě nebude nic suprovýho.
Skoro začíná být tradice v každý kampani v BF utíkat s poutama na rukou, jak je vidno. Nejdřív s poutama jezdíme na soupravě metra, pak utíkáme z věznice v horách kdesi v Číně a teď to bude opět inovace a světe div se, zase nám dají klepeta [s4]
Počkám si na pořádnou slevu a potom to vezmu ve výprodeji až poté, co se zjistí, že tohle nikoho neláká a prodej je tak mizivej, že to prostě bude za cenu DLC. Jediný co by mohlo být dobrý, tak změna v multi oproti BF4 kde se jenom snipuje z budov a dole na ulicích nikdo není, techniky je celkem málo a pěchota žádná, protože jsou ty mapy pořád větší a větší
VELKÝ VÝBUCHY!
BF nemá příběh to je jenom bum bum, script, bug, konec