Konzolista.cz

Známe rozlišení a framerate u hry Diablo 3 pro nové konzole

novinkačtvrtek 12. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Známe rozlišení a framerate u hry Diablo 3 pro nové konzole
Akční RPG Diablo 3 vyjde v srpnu v Reaper of Souls - Ultimate Evil edici na nové konzole PlayStation 4 a Xbox One. Hra je prezentována na E3, no a při této příležitosti producentka Julia Humphreys zmínila, že na konzoli PlayStation 4 hra poběží v rozlišení 1080p, na konzoli Xbox One to pak bude 900p. Pro vývojáře byl daleko důležitější framerate než rozlišení, který bude locknut na obou konzolích v 60 snímcích. Níže se můžete podívat na nové záběry z Diablo 3 Reaper of Souls - Ultimate Evil edice.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (67)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor

Zafata: tak si pockas, v tom zadny zvlastni problem nevidim, zvlaste u PS4, ktera umi tahat na pozadi pri "vypnutem" stavu a umoznuje hrat driv, nez je stazeno. Ja mam ADSL od O2 a maximalni rychlost mam cca 600 KiB/sec, preferuji digitalni distribuci a taky s tim ziju.

Banan

slušný, ani moje bujná fantazie tohle nepobírá

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Sushi je zkrátka chutnější a zdravější jak burgr z Mekáče a osobně nevidím nic špatného na tom, se krmit vybranýma lahůdkama a chtít jen to nejlepší[s6] Ale dík za připomínku, musím si udělat domácí hambáč, protože i ten hambáč, je skvělý jídlo[s6]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

KZ..

Aha, hodnocení lidí podle přesdívky, to tu dlouho nebylo. Takovýma manýrama trpí především zarytí kolegové z PC webů, kterých je mi vskutku líto a Tebe mi začíná být též. No, jinak Tvůj nick taky o Tobě ledacos napoví milý Kazisvěte [s14]

Ale v klidu, můj "herní svět" ani svět milionů dalších spokojených lidí opravdu nezkazíš. Mimochodem, slovem "plejka" si ukázal, že další debata s Tebou je pod mojí úroveň, stejně jako by byla v případě výrazů typu Xbot a jiných slovních patvarů [s14] Dobrou s kobrou

nitratip
nitratip #ps power

To je možné Stinky my tam známe spoustu věcí... :) Na rozdíl od modré pastviny tupohlavych posrdickovanych volů co se pasou striktně na pokrmu sony ;)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

To si ale vole nechtěl prozradit, že v zeleném údolí hrajete na Plejácích[s6]Pořádná hro[s6]

nitratip
nitratip #ps power
👍1

Bude ti tam dobře Stinky :) ale aby jsi to ustál až si zahrajes pořádnou hru...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Jedině jako misionář, obracet nevěřící divochy na pravou víru[s6]Já myslel, že dostaneš srolovanýma novinama, jak neposlušné štěně.[s6]

nitratip
nitratip #ps power
👍1

Tebe do zeleného údolí...? [s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Nitrouši: ještě jednou mě dáš mínus a dostaneš[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3
👎1

Kazi, tak pokud vyrábíš vibrátory, tak se ani nedivím, že na to není vidět žádná reklama[s6] Já nikomu PS 4 nedoporučuji, nevím, jak si na to došel. Vkládáš mě do úst co jsem nikdy neřekl a ještě jednu poznámku si neodpustím, meleš tu furt něco o ovcích, ale já se na rozdíl od tebe, do tvé konzole a MS nenavážím, v každém příspěvku.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍6

KZ napsal.. "Buď struční a výstižný a pak si to přečtu".

No ty krásko, ten Kazisvět je panečku materiál. Když budeme struční, tak si i milostivě naše komentáře přečte, no já padám [s6] Nečti je chlape, je to samozřejmě Tvoje právo a mě je to upřímně putna, stejně jako Tvoje "objektivní a nezaujatý" názory..

Snad to je dostatečně struční a výstižný [s14]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

Heymi9615: GT6 se prodalo 2,303,958 ks, což je na to kdy to vyšlo celkem dost, na druhé straně o proti GT5 10, 923,339 kusů málo a všeho je plný bazar[s6]

KazisvetCze: když zákazník stojí v obchodě a rozhoduje se mezi dvěma výrobky, tak drtivá většina sáhne po tom co zná z reklamy i když budou tvrdit, že je reklama neovlivňuje.

nitratip
nitratip #ps power
👍3

To je dobře heymi... Už se to nedalo dal číst...

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Aha,v Sony toho nakecaji.... A jinde ne,co? Timto koncim v tehle OT diskuzi.

nitratip
nitratip #ps power
👍3

Kluci... Proslovy typu ať každý hraje na čem chce atd... Tu nemají valného významu... Takže... Bijte se za svou konzoli co nejbarbarstejsim způsobem .. Sebemenší chybku u konkurence nafukujte do vesmírných rozměrů,palte,nicte, vyjte na měsíc a zanechte svou civilizovanost hluboko pohřbenou [s6]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Tak on se gt6 na ps3 nevyvijelo nejaky cas.Kdyby v Sony rekli,ze to bude na ps4,tak to bude na ps4. Sony devkity ps4 melo uz davno,zvlaste pro first party studia,nehede na to,ze hru portovat z ps3 na Ps4 by taky netrvalo prilis dlouho.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

Kazi..

Nebavím se o vyvojený platformě, ale o oblíbený / preferovaný, vyvolená může být přítelkyně / přítel, ne nějaká praštěná elektronika. A k Tvýmu dotazu, kterou platformu preferuješ - no, z Tvých příspěvků je nad vycházející Slunce jasný, že novogenerační konzole od známý japonský společnosti to opravdu není [s14]

Jinak gratuluju k "vyléčení" z fanboyismu, není nic horšího než abnormálně zarytý fanoušek konkrétní věci. Ale zkus vzít v úvahu skutečnost, že zdaleka ne každý, kdo je spokojený s nějakou věcí, výrobkem, společností nebo výrokem, musí být zarytým fanboyem. Sice někteří do fanboyů "zmutují", ale jde jenom o malý procento lidí, i když je fakt, že o sobě dokážou dávat najevo tak, jako by jich byly tisíce. Vždyť i tady na Konzolista.cz vidím sotva 10 pravidelných "křiklounů" z jedný barikády, 10 pravidelných "křiklounů" z druhý barikády a 5 pravidelných "křiklounů" z barikády třetí. A kde je těch zbývajících 3-4 tisíce lidí?

Zřejmě si užívají svý oblíbený záliby, občas napíšou komentář k tomu co je opravdu zajímá a jinak nemají potřebu se denno-denně na internetu dohadovat o naprostých krávovinách....a že se tady často řeší slušný chůjoviny, to vidí naprosto každý. Kdyby si alespoň ti zarytí fanoušci dokázali k dohadům vymyslet i nový témata, ale to by na ně bylo moc složitý. Takže jednoduššî je den co den, měsíc co měsíc a rok co rok omýlat 3-4 protikonkurenční témata stále dokola až do omdlení a na světě je hned "veseleji", ne? [s14]

Šťastní lidé ti nefanboyové. Hrát si to, co chci hrát / hrát si na tom, na čem mi to vyhovuje / hrát si s tím, s kým mě to baví a ostatním přát to samý, to je k nezaplacení. Jsem rád za to právo svobodný volby [s14]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Kazisvet: O pokrytectví některých jedinců a obhajování kroků jejich oblíbené značky, i když jsou ony kroky jak přes kopírák podobné krokům konkurence, se prosím nebavme. Nebo vylezou ze svých kutlochů, aby nám nadali, jak jsme bezmozci, zakomplexovaní Xboti a já nevím co ještě. :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

No kolik se treba prodalo Gt6 vydaneho tesne pred launchem ps4? Dodnes myslim neco pod 3 Mega. A kolik by se ho doted proalo,kdyby vyslo na launch Ps4? Nehlede na to,ze by to pomohlo i prodejum konzole. Myslim si,ze vic.

*a ani to moc neumi,co jsem slysel a cetl online...byt tebou,tak radeji mlcim. To je cisty flame.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Kazisvet: Tady PS zná taky spousta lidí. Koupí si jí a pak jsou ale třeba vyjevení z toho, že to neumí přehrávat MP3 (teď už to samozřejmě neplatí), ale chci tím říct, že spousta lidí se unáhlila díky reklamě a teď jsou bazos, sbazar a jiné inzerce plné PS4, kde většinou i dotyčný píše, jak ho konzole zklamala nebo že na to nemá čas (chápeš to, člověk si koupí konzoli a teprve po krátkém čase zjístí, že nemá na ní čas?). No prostě fakta mluví jasně.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

S tim ps3 a ps4 se asi pletes,jednodussi je delat hru na ps4,nez ps3. Mimo to si myslim,ze zajem o oldgen pomalu,ale jiste zacina uvadat,cim dal vic lidi ma,nebo alespon touzi po nove konzoli.Nemyslim si,ze kdyby sony vydala treba Gt7 na ps3,trhne rekord v prodejich. Mozna se pletu,ale takhle to vidim.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍1

Kazisvet: By ses divil kolik jich je. Jsou to samozřejmě hlavně jedinci ze starší generace, ale jsou. Ale důležité je, že i když Sony Play Station ten zákazník zná, tak reklama slouží jako takový "popostrčení" pro něj. Je to prostě jen o sugesci a jak ju pojmeš [s14]

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍6

Kazisvet: Tady se trochu pleteš. Reklama není pro hráče jako jseš ty nebo já, kteří hraní her mají jako koníček. Reklama je pro běžné smrtelníky, kteří třeba předtím ani konzoli v životě neviděli nebo prostě o ně nejevili zájem. Vnutit lidem určitý produkt, i když ho vůbec nepotřebují je základ úspěchu v marketingu a takhle dnešní reklama funguje. Co nejvíc toho prodat a je jedno komu, i když si třeba po měsíci, zákazník uvědomí, že zbytečně vyhodil 10 000 kč. To už nikoho nezajímá...

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Kdyz ty lahodne tituly nidko na Vitu delat nechce,protoze nevydela tolik,jako na velke konzoli. Na hry na Vitu si stezovat nemuzu,ale na exkluzivni hry nebo porty bohuzel jo. I kdyz ted byly Sly a Gow,Border2,bude Ratchet,porad postradam hru typu Gta,Gt ci Mgs a Resident Evil.

Jo a co se tyce hromady indii na Ps4,to je jen dobre,kdyz to neni na ukor velkych her,coz neni. Dale Ps4 zabugovana neni,slape mi vse,vcetne psn jak hodinky,vyjma oznamenych udrzeb serveru. Tak asi vse.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Vita by se mi taky dost líbila...no uvidíme

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Myslim,ze Ps3 neni zrovna epic fail,ale to je vec nazoru. Masaze tam byly,ale srovnavat,kdo dyl mi pripada na urovni prviho stupne zakladni skoly. Me Sony nejakymi masazemi nikdy nijak neublizilo,jediny,co me na nich sere je ten ne moc velky zajem o Vitu.[s6]

nitratip
nitratip #ps power
👍2

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtah! nic jiného se tu napsat nedá...

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍5

Mno,nechci se hadat. Mel bys totiz veci brat vic s rezervou a nadhledem. Ne vzdy se povede,ze nejaka oznamena hra,ci treba i hardwarova novinka nejake firmy spatri svetlo sveta. Stava se to,ze se na ni "zapomene". Ale videt to jen u Sony? Vzpomen si pred rokem a neco na Microsoft. Nechci tim nic vytahovat,ale vsichni vime svy. To uz je ale dost mimo tema.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍4
👎1

Tady je zase někdo chytrej jak trenky[s6]

Související články

Nejčtenější články