Konzolista.cz

Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI

novinkačtvrtek 25. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Před malou chvilkou odstartovaly předobjednávky očekávané akční hry Grand Theft Auto VI od studia Rockstar Games. I proto jsme se dozvěděli, kolik bude stát na českém PlayStation Store a Xbox Store. Pokud vám stačí základní edice, musíte si připravit 2009 Kč. Dražší Ultimate edice, která nabídne dodatečné bonusy, jako jsou mise, kosmetické doplňky nebo další obchody, vyjde na 2499 Kč. Pokud si koupíte standardní edici a následně budete chtít získat obsah Ultimate edice, budete moci na ní upgradovat za 490 Kč. Do komentářů nám určitě napište, jestli si budete v dohledné době dělat předobjednávku. Ke všem předobjednávkám a nákupům hry Grand Theft Auto VI uskutečněným do 20. listopadu získáte balíček Vintage Vice City Pack, sbírku předmětů, které připomínají dobu, kdy neony zářily nejjasněji.  

YouTube video: YouTube video player
YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
czDante92
czDante92 #PSMR
👍2

Tak určitě předobjednám, ale digitální kopie jim jen tak nedojdou tak není kam spěchat, minimálně do pořádné gameplay ukázky si počkám.

@🎥MistrJakub🎥 tvl nechceš Sony rovnou posílat nějakej desátek z výplaty? 😁Nebo k nim zajdi osobně na pobočku s tím že jim tam budeš zadarmo leštit záchody nebo tak něco 😁Já sem sice rád že Sony bude mít finanční injekci na nějakej ten Concord 2, ale tohle je i na mě moc 😁

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎

@🎥MistrJakub🎥 A spadnul ti Store? 😅🤣

Kenny Powers

Tak nakonec prý snad opravdu bude disková verze ve druhé várce. Sice nejspíš až někdy v prosinci, ale i tak si počkám. Snad se to teda ještě potvrdí na 100%, ale dávalo by to smysl.

🎥MistrJakub🎥
🎥MistrJakub🎥 #PS VLÁDNE
😁2
🤮2
🤦1

Bez debat hned zaplacena ultimatka. A 30% jde Sony, takže jsem totálně dnes uspokojen 🤍

Související články

Nejčtenější články