Známe cenu GTA5 bundlu s konzolí PlayStation 4
novinka•pondělí 13. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Take-Two Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (16)
Plejstik3 přesně tak!! Já kupuju PS4 na vánoce a myslím si,že mě nic neuniklo.
Podivný pakety s podivnou cenou, když samostatne lze PS4 i s GTA5 porídit dokonce už za cca. 9500 Kc. Ovšem bungle je pohodlnejší v tom, že se clovek nemusí pracne shánet po jednotlivých výrobcích a má jistotu, že zakoupený zboží bude obsahovat to, co obsahovat má..
Ale na druhou stranu, já bych asi tech 1600 Kc navíc (v mnoha obchodech) za "pohodlí" nedal, stejne jako bych nedal za PS4 20 tisíc jen proto, abych jí mel v první den zahájení prodeje. No, každý máme svoje priority [s14]
Hlavne nejaky novy info o GTA V ....
A ja bych si krom remastered RDR dal i L.a. noire [s7]
Podle mě ta cena je dost, u nás se dá koupit PS4 za 9800kč
Jaccomo: Cena PS4 v Xzone ?? Nechcu dělat reklamu.
Sakra, to jako nározky prosedím u konzole?[s6]
Viz. můj nick.
Cena 11690Kč. Super, takže když si to koupím zvlašť, tak zaplatím stejně nebo méně. Opravdu výhodná nabídka.
link
link
Ja si to podruhe poridim na PC pac tam bude cestina
Spratek přesně třeba i s tím DLC :)
Ještě kdyby vyšlo remastrovaný RDR to bych byl spokojenej..
No šuuuuuuuuuuuuuuuuuuup, Rockstáři :) Nejlepší hra všech dob! Nemůžu se dočkat!
PS4 = Bezkonkurenční mega nabušená konzole !!! [s7][s7][s7]
To já bych hrnek bral :-D Konzoly už ale mám, hru jsem taky dohrál, tak jak ho získat? :-D
Jinak další super remastered hra z PS3 na PS4, ale aby takhle udělali
Gran Turismo 6 remastered verzi, to né!!! Ku*vy jedny! [s3]
Joko nevim, doufán, že to je MOC a normální obchody půjdou s cenou níž. Konzole se splaší za necelých 10 000 a hra kolem 1600
Hrnek je hrozně kýčovitej :D