Závodní hra Test Drive Unlimited Solar Crown odložena na příští rok, verze pro PS4 a Xbox One zrušeny
novinka•středa 18. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Nacon


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama




















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
@holysock: Zrovna RTX 3080 byla ukázka krypto vydělávání a to se bude furt dělat
som zvedavy na predaje.
@czDante92: Ne nemusí. Záleží hlavně co to je za hru a jak je náročná. A záleží především na vývojářích. Například stalker 2 má minimální požadavky Ryzen 5 1600x, 8gb ram a GTX 1060 6gb a doporučené Ryzen 7 3700x, 16gb a RTX 2070 Super 8gb. Což se opravdu ani jedno PS4/xbox one nerovná.
@czDante92: Neměj strach, abys dohnal potenciál PC platformy, tak budeš potřebovat další generaci konzolí a vté chvíli už budeš zase pozadu
@Amarok_cz: Jakto? Na PC snad nemusí optimalizovat i na slabší hw? Třeba Moto GP 22 má minimální požadavky i3 procesor a 8 GB ram, což by odpovídalo PS4, která navíc nemusí jet Windows a další programy v pozadí. Je mi jasné že to občas vypadá že celá PC Master Race má nejnovější komponenty za desítky tisíc, ale opak je pravdou.
To je škoda,docela mě to zajímalo ale je fakt,že o hře nebylo dlouho slyšet,takže jsem s tím i trošku počítal,no nevadí a snad se čekání vyplatí
@czDante92: Co to meleš? Však to vůbec není pravda.
Tak to je hrozná škoda, na to sem se letos těšil. Na druhou stranu jsem rád za zrušení old genu.
To pak musi zrusit i X S verzi 😄 Vyvojari nadavaji jaka je to brzda
ja si myslim ze se ted budou hry na old gen rusit vic a vic ve velkym...
Pokud to není konzolová exkluzivita, tak stejně musí vydat "paskvil" na slabší PC. Já jsem pro odstřižení minulé generace, ale chápu že vývojáři nechtějí přijít o desítky milionů potencionálních zákazníků.
@Chesse: Je to tak. Pro crossgeny už není místo.
Konecne nekdo, kdo radsi verzi na ps4/xone zruší nez aby vydali nejaky paskvil, co pak sotva bude prijatelny....
To je škoda na tohle jsem se těšil tak snad letos alespoň dopadnou alespoň ty Needy